14.05.2017, 12:25

Сарненський «Маяк» виграв Кубок Рівненщини з баскетболу

У Тинному, що на Сарненщині, впродовж двох днів тривали поєдинки Кубка Рівненської області з баскетболу серед чоловічих клубних команд на призи голови обласної ради Миколи Драганчука. Перемогу у турнірі та головний трофей здобув сарненський БК «Маяк».
Участь у змаганнях брали чотири баскетбольні колективи. Згідно з жеребкуванням у першій грі зустрілися «БК «Маяк» Сарни та БК «Здолбунів» (рахунок - 76:50). У другому півфіналі зіграли БК «АМР-Транс» і БК «Водник» м. Рівне (88:58).

Наступного дня в боротьбі за третє місце з рахунком 64:50 БК «Водник» переміг БК «Здолбунів». А першість у фіналі виборов «БК «Маяк», який з результатом 73:55 обіграв БК «АМР-Транс», до складу якого увійшли більшість гравців команди «Пульсар».

«Важливо, щоб баскетбол та інші види спорту розвивалися не лише в обласному центрі. Завдяки будівництву школи в Тинному, яка є однією з найбільших у країні, отримали сучасний спортзал, де можуть проходити змагання високого рівня. Нині продовжується зведення спорткомплексу в Сарнах, є передумови для появи таких споруд у Здолбунові, Дубровиці, Острозі та Рівному. Розвиток спорту - це один із пріоритетів на сьогодні, адже йдеться не лише про спортивні досягнення, а й про здоров'я громадян», - відмітив голова обласної ради Микола Драганчук

Переможця та призерів Кубку голова обласної ради Микола Драганчук відзначив грамотами, медалями та кубками.

В Аматорській баскетбольній лізі розпочалися матчі play-off

Переможцем XIV Чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги став «Baltic House»

Тим часом, з 9 по 11 травня в приміщенні спортивного залу КСЛІ м. Київ проходили фінальні змагання ВЮБЛ серед дівчат 2002 року народження.

У запеклій боротьбі вихованки Рівненської ОСДЮСШОР програли фінальну гру та посіли друге місце.