Завтра на Рівненщині починаються купальські святкування - Буща Папороть
«БУЩА ПАПОРОТЬ» сприяє розвитку сільських територій, зеленого і екологічного туризму, туристичної інфраструктури та фестивального руху на Здолбунівщині.
В рамках проведення фестивалю заплановані:
-піша екскурсія екологічною стежкою "Від Волині до Поділля";
-веломандрівка маркованим веломаршрутом «Велика пригода в Дермансько-Острозькому національному природному парку»;
-відкритий турнір з футболу та волейболу;
-мистецька програма «Купальський вогнецвіт» за участю творчих аматорських колективів Рівненщини;
-сільський вуличний квест та купальська розвага «Водяні битви»;
-купальські обрядодії: плетіння віночків, пускання вінків на воду, -купальські ігри та хороводи, запалення купальського вогнища;
-фаєр-шоу та етно-денс.

Протягом фестивальних днів будуть проводитись спортивно-історичні гутірки, майстер-клас по характерництву (оздоровча практика) та майстер-клас «Травниця» з частуванням чаями з трав, зібраних на території національного парку, частування кулішем, ухою та стравами місцевої кухні, катання на конях та поні.


Також територія фестивалю включатиме локації: мистецька галявина, галявина для малечі, дике поле, стовп–сюрприз від національного природного парку "Дермансько-Острозький", етнофотозона, наметове містечко «Готель під зорями» та зона барбекю.
Запрошуємо прийняти участь у заході та висвітлити дану подію у Вашому засобі масової інформації.
Місце проведення:с.Буща, Здолбунівський район, Рівненська область.
Офіційна сторінка фестивалю у фейсбук https://www.facebook.com/Buscha.Paporot/?fref=ts#

екскурсії, вихіднфі на природі, Здолбунівський район, Буща-папороть, етно-фест, відпочинок, життя
Депутати не обрали нового секретаря Здолбунівської міськради

Сьогодні, 5 березня, відбулася чергова сесія Здолбунівської міської ради. Одним із ключових питань було призначення нового секретаря ради, проте депутати не змогли дійти згоди.
переглядів: 273
Вступна кампанія-2025: ключові зміни в реєстрації на НМТ

Від завтра, 6 березня, стартує реєстрація на НМТ-2025. Вона триватиме до 3 квітня.
переглядів: 235
Як собаки-лікарі в Рівному допомагають військовим і ветеранам знайти спокій та силу

У самому серці Рівного вже майже рік працює унікальний центр каністерапії «DOCADOG», де спеціально навчені собаки допомагають людям долати стрес, відновлювати емоційну рівновагу та соціалізуватися. За 9 місяців роботи центр надав підтримку понад 900 клієнтам, провівши сотні занять.
переглядів: 375
Кабмін надав бронювання ще одній категорії чоловіків

4 березня 2024 року Кабінет Міністрів України ухвалив важливі зміни до порядку бронювання військовозобов’язаних працівників телекомунікаційної галузі. Це рішення спрямоване на забезпечення стабільної роботи мобільного зв’язку та інтернету, особливо в умовах можливих знеструмлень.
переглядів: 250
У Рівному буде РеГЕНерація: 300 років української скрипкової музики

Проєкт на підтримку Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського
переглядів: 309