13.07.2017, 16:03

Рівне прийняло Чемпіонат України з шашок-100

З 1 по 10 липня у Рівному відбувся чемпіонат України з шашок-100 серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях прийняли участь спортсмени з 21 областей України. Загалом змагалось 47 учасників, з них 29 чоловіків та 18 жінок.
Як розповіли у рівненському регіональному центрі «Інваспорт», в даних змаганнях приймала участь збірна команда Рівненської області у кількості семи спортсменів: МСУ Іткін Леонід, МСУ Никитюк Галина, КМСУ Жабчик Сергій, Матковська Катерина, Луцик Софія, Озарчук Петро, Бережний Михайло.

На урочистому відкритті з вітальним словом перед учасниками змагань виступили начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації – Ліпський Віталій Володимирович, в.о. начальника регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович та головний суддя змагань, міжнародний арбітр – Ільницький Іван Миколайович.

Чемпіонами та призерами даних змагань серед чоловіків стали:

І місце – Пересичанський Володимир, МСУ (Полтавська обл.);

ІІ місце – Іткін Леонід, МСУ (Рівненська обл.);

ІІІ місце – Манін Сергій, МСУ (Донецька обл.).

Чемпіонами та призерами даних змагань серед жінок стали:

І місце – Коржилова-Стеценко Інна, КМСУ (Харківська обл.);

ІІ місце – Гуслєва Людмила, МСУ (Донецька обл.);

ІІІ місце – Мручковська Зінаїда, МСУ (Донецька обл.).

Рівненська спортсменка Никитюк Галина посіла V місце.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Чемпіони та призери змагань отримали змогу представляти нашу державу на чемпіонаті світу, який відбудеться у серпні поточного року в Болгарії.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненські шашкісти завоювали бронзу Чемпіонату України

У Рівному пройшов Чемпіонат України з шахів серед спортсменів «Інваспорту»

Нагадаємо, з 10 по 19 червня в Івано-Франківську проходив чемпіонат України з шашок-100 серед спортсменів з вадами слуху.

В даних змаганнях прийняли участь 46 учасників із дванадцяти областей України: Донецької, Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Дніпропетровської, Черкаської, Харківської, Полтавської, Львівської, Рівненської, Чернігівської областей та м. Києва.

Від Рівненщини брали участь чотири спортсмена: Юглічек Григорій, Савчук Петро, Зінченко Єгор та Микосянчик Валентина.

Змагання проходили окремо серед чоловіків та жінок. У змаганнях з блискавичної гри серед юнаків та дівчат Зінченко Єгор та Микосянчик Валентина посіли ІІІ місце.

Готував спортсменів до змагань тренер – Іткін Леонід Борисович.