14.07.2017, 14:00

Відпочинок на Світязі-2017: ціни та умови

Фото: Андрій Ляшук

Сезон відпочинку у розпалі. Ви все ще не знайшли гідного місця для відпочинку? Поїдьте на Шацькі озера, волинський курорт здивує вас гостинністю.
Доїзд

Доїхати до Світязя можна як власним авто, так і маршрутками. Якщо ви вирішили їхати з Рівного власним авто, то проведе в дорозі майже чотири години (233 км) До речі, пряма маршрутка з Рівного до Світязя ходить тричі на день: о 05:30, 08:30 та 18:00. Дорога займає близько п'яти годин і обійдеться у 192,74 грн - 235,12 грн.

Фото: Андрій Ляшук
Фото: Андрій Ляшук

Найпопулярніші купальні місця Рівненщини: санітарний стан вражає

"Справжній сезон на Світязі починається в липні. Бо у червні зазвичай дощ та сонячна погода змінюють одне одного по кілька разів на день, пляжі напівпорожні а на базарчику навіть не всі кіоски встигли розпочати роботу. Але в цьому теж є свій колорит. Світязь завжди чудовий" - ділиться своїми враженнями на сторінці у Фейсбук Андрій Ляшук.

Фото: Андрій Ляшук
Фото: Андрій Ляшук


Відпочивати на Волині: озеро Світязь(+ВІДЕО)

Фото: Андрій Ляшук
Фото: Андрій Ляшук


Проживання

Замовляти житло можна заздалегідь, проте кожного року будинків, які здають для відпочивальників все більше, а господарі готові віддати своє помешкання заради ще одного гостя. Ціни коливаються від 100 до 350 грн а добу. Проте можна знайти апартаменти і за тисячу, ато й більше.Зверніть увагу, що ціни на житло збільшуються з кожним наступним літнім місяцем. Так, у серпні майже всі будиночки будуть коштувати на 20-40 грн дорожче.

Відпочинок-2017 на Хрінницькому водосховищі(+ЦІНИ)

"На Світязі можна зняти житло класу люкс або економ. Але якщо вам захочеться подивитись як відпочивали трудящі в хрущовсько-брежнєвську епоху сходіть на турбазу. Там є справжні раритети" - пише Андрій Ляшук.

Фото: Андрій Ляшук
Фото: Андрій Ляшук


Купальський фест: Буща Папороть

Фото: Андрій Ляшук
Фото: Андрій Ляшук


І найпопулярніші ласощі волинського курорту - пончики, цьогоріч коштують 15 грн за 1 штуку.

Фото: Андрій Ляшук
Фото: Андрій Ляшук


До теми:
Відпочивати на Рівненщині: берег Голубого озера
Відпочинок на Світязі 2016: ціни, проживання, умови (+ФОТО)
Враження рівнян від відпочинку на Світязі - думки з соцмереж
Щасливе Рівне