21.07.2017, 13:32

Рівнянин завоював срібну медаль Чемпіонату Європи з параканое

Вихованець Дубенської районної ДЮСШ Микола Синюк став переможцем чемпіонату Європи з параканое. Змагання проходили 15-16 липня в місті Пловдив (Болгарія). В класі КL2 на дистанції 200 метрів спортсмен завоював срібну нагороду.
Підсумки проводились в особистому заліку, окремо за класами серед чоловіків та жінок.

Веслувальник Володимир Вельгун, який також тренується в Дубенській спортшколі, отримав 7 місце. До змагань спортсменів підготував тренер Леонід Камлочук. Всього в Чемпіонаті брали участь шість українських веслувальників.Нагадаємо, що 14 липня у Києві на Поштовій площі відбулася урочиста церемонія проводів національної Дефлімпійської збірної команди України на ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри, які проходитимуть з 18 по 30 липня 2017 р. у м. Самсун (Туреччина).

В урочистій церемонії проводів національної Дефлімпійської збірної команди України від Рівненщини взяли участь начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації – Ліпський В.В., делегація регіонального центру «Інваспорт» у супроводі в.о. начальника регіонального центру – Демчука А.О., голови фізкультурно-спортивних клубів інвалідів, спортсмени, тренери, провідні фахівці центру та родичі спортсменів, учасників Дефлімпійських ігор.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненські спортсмени виступлять на Чемпіонатах світу та Європи

Рівненський каноїст Тарас Міщук здобув бронзу Чемпіонату Європи

У головних змаганнях чотириріччя візьмуть участь майже 5 тисяч спортсменів з вадами слуху із 109 країн світу.

Спортивні змагання будуть проходити в 21 дисциплінах, в тому числі 16 індивідуальних видів спорту, та 5 командних видів спорту.

Від України прийматиме участь понад 200 спортсменів з вадами слуху у 15 видах спорту.

Збірну Дефлімпійську команду України представлятимуть двоє спортсменів з Рівненщини. Фролов Сергій – Майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху та Шепелюк Катерина – Майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху.
Щасливе Рівне