18.08.2017, 17:22

Cкарги мешканців Рівненщини на отруєння: коментар представника агрофірми

фото ілюстративне.

ОГО продовжує досліджувати проблему, з якою звернулися мешканці Рівненського району.
Нещодавно звернулися мешканці села Милостів Рівненського району про те, що у них погіршується самопочуття через хімікати, якими обприскують поля працівники агрофірми “Акріс Агро”. Люди говорять, що вони хворіють. Зокрема, хворіють і діти. Мешканці Милостива розповідають, що працівники цієї агрофірми обприскували поля 8 серпня ввечері. Люди почали наздоганяти тракториста, який обприскував поля. Наздогнавши, викликали правоохоронців та взяли хімікати, якими кропили поля, на аналіз.

Свою позицію повідомив представник компанії "Акріс Агро":

- Перед початком обприскування полів, а це десь приблизно на початку травня, були збори, ми обговорили усі питання: коли будемо обробляти поля, як це буде відбуватися, якими саме препаратами. Ми прийшли до домовленості з місцевими жителями. Загалом наша компанія відкрита до людей – ми приймаємо активну участь у житті сільської громади: допомагаємо людям, співпрацюємо зі школами, адміністрацією. Більше того, якщо виникають якісь конфліктні ситуації, я особисто виїжджаю на місце, розмовляю з людьми, з’ясовую всі обставини, залагоджую конфлікти.

Ми в своїй роботі використовуємо тільки дозволені препарати захисту рослин, які сертифіковані Міністерством екології. Також витримуємо усі вимоги техніки безпеки, дотримуємося безпечної відстані. Ми постійно працюємо над впровадженням новітніх, екологічно дбайливих засобів захисту рослин.

Як я уже говорив, ми попереджаємо місцевих жителів, що будемо обприскувати поля й якщо вони скаржаться, що вітер дме в бік їхніх будинків, наші працівники припиняють свою роботу. Проте, іноді можна почути нарікання на роботу працівників нашої компанії: нещодавно пасічники на Рівненщині скаржилися, що через наші препарати захисту рослин загинули їхні бджоли. Ми за власний кошт зробили аналіз препаратів, якими обприскували поля й довели, що ми не завдали жодної шкоди, ми в цій ситуації не винуваті. Можливо такі заяви людей – це результат дій наших конкурентів: доводиться чути, що якась певна група людей невдоволена роботою наших працівників, коли виїжджаєш на місце, говориш з людьми, то виявляється, що все нормально і все усіх влаштовує.

Ми не ховаємося ні від кого, ми поважаємо людей, готові говорити з людьми, дослухатися до них,
- зазначає Ніл Немирович – директор компанії «Аграрні системні технології», яка на Рівненщині представляє компанію «Акріс Агро».

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ:

Мешканці Рівненщини скаржаться, що їх труять


Скарги мешканців Рівненщини на отруєння: як реагує влада


Скарги мешканців Рівненщини на отруєння: жінка розповідає, що постраждав її малолітній син (+ВІДЕО)


Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Щасливе Рівне