22.08.2017, 11:20

Після війни: неякісні протези для бійців АТО поставляли з Росії

Співробітники Головного управління контррозвідувального захисту економіки СБ України спільно з прокуратурою перекрили канал поставок до нашої країни неякісних комплектуючих для протезування, зокрема бійців антитерористичної операції.
Правоохоронці встановили, що приватна структура з 2014 року закуповує у російського постачальника колінні суглоби, вузли та модулі для протезування. Ініційована СБ України перевірка встановила, що завезена з РФ продукція не відповідає вимогам державних стандартів якості.

Після війни: у Рівному чоловік кинув гранату у кімнату з людиною (+ФОТО)Співробітники спецслужби задокументували, що ділки продавали комплектуючі кільком державним структурам, які спеціалізуються на виготовленні протезів. За висновками експертів, використання неякісних комплектуючих могло створити загрозу здоров’ю пацієнтів, більшість з яких є учасниками антитерористичної операції.

Після війни: підозрюють, що морпіх який пройшов три війни, наклав на себе руки

Під час обшуків у складських, виробничих та офісних приміщеннях постачальника правоохоронці вилучили комплектуючі колінних протезів виробництва РФ, бухгалтерську документацію, копії сертифікатів, калькуляцію собівартості протезів, які виготовленні з неякісних комплектуючих. Оперативники СБУ також виявили чорнові записи керівника та головного бухгалтера, виписки з банківських рахунків та інші документальні матеріали.Відкрили кримінальне провадження, тривають невідкладні слідчі дії.

Про це повідомляє Служба безпеки України на свої сторінці у мережі Фейсбук.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook11 та у Telegram
Щасливе Рівне