27.08.2017, 15:22

"Грьобаний стид" - рівнянка розповіла, як у новому потязі возять контрабанду

Для неї подорож стало відкриттям.
24 серпня, з Рівного до Здолбунова почав їздити міжнародний потяг. Тепер за чотири з половиною години можна доїхати до Холма.

До Польщі з Рівненщини можна заїхати за чотири години (+ВІДЕО)

Зоряна Гошовська, яка родом з Рівного, проїхалася цим потягом у перший рейс. І ось як вона описала побачене на своїй сторінці у мережі Фейсбук.Чи скасували документи відомій рівненській містобудівній компанії


Грьобаний стид
- У мене тоненькі, без фольги.
- А то тобі до Свєтки, вона їх бере.
Поїзд Здолбунів-Хелм на День незалежності, перший рейс. До Ковеля були напівпорожні вагони, у Ковелі вагони заполонили натовпи жіночок середнього і старшого віку. Всі абсолютно місця були зайняті. Мабуть, на заробітки їдуть, подумала я. Польський кордон. Всі принишкли і чекають на перевірку. Перевіряють з металошукачами і собаками. Металошукачами жінок, в основному огрядних, в основному старших. Чого вони до них вчепилися, до старших людей, - злилася я. Кордон пройшли швидко, не без втрат, чотирьох жіночок висадили. За 2 хв після кордону все змінилося. Сіренька мишка пані Наталія, що сиділа навпроти - перетворилася на акулу контрабанди. Звідкись взялися блоки і блоки цигарок, які несли їй жінки, які знімали їх з себе. З різних місць. Вагон став схожий на мурашник.
- Ірка, дай калькулятор, - гукала одна.
- У кого є ручка, - запитувала інша.
Ви що контрабанду везли? Запитала я в Наталії?
- А що не видно було, які ми були перешугані? - відповіла вона і побажала нам гарної подорожі.
Жіночки повиходили і ще обговорювали чи вигідно буде їхати цим поїздом чи їздити як завжди автобусом.
Щасливе Рівне