27.08.2017, 12:40

Дорога до Білого озера: примарне покращення

Фото: polissya.net

Ремонт дороги до найпопулярнішої водойми Рівненщини коштує скількись там мільйонів, а наслідки для авто, які прямують цим шляхом незлічити. Питання: Чому "покращення" влітає в копієчку?
У соцмережаш тільки дай клич, і тут же тобі дадуть сотні відповідей. Так ось голова облдержадміністрації Олексій Муляренко поділився враженнями про чудовий відпочинок на Білому озері, і не зміг не згадати про ремонт дороги, що веде до водойми адже скільки нарікань було на це "розбите корито". Проте, очевидно відпочивальники і губернатор діставались до Білого різними шляхами.

Бази відпочинку Рівненщини: комфортний відпочинок за помірну цінуВідпочинок-2017 на Білому озері (+ЦІНИ)

Дмитро Мохнар опублікував вражаючі фото того як понівечило машину катання по відремонтованому шляху. Без коментарів:Рівненщина: найкращий відпочинок на Білому озеріА журналіст, Інна Білецька наочно продемонструвала у яку товщину прокладений асфальт, який відвалюється шматками. Дивина та й годі.Біле озеро, що на Рівненщині - в рейтингу 5-ти найкращих невідомих пляжів УкраїниА вам доводилось проїжджати "відремонтованим" шляхом до Білого озера, що скажете?