05.09.2017, 18:41

Рівненські футзалісти відіграли передсезонний турнір "Lviv Open Cup" [+Відео]

МФК "Кардинал-Рівне" став четвертим на передсезонному щорічному товариському турнірі "Lviv Open Cup", що завершився у Львові. У місті Лева рівняни зіграли чотири матчі (три - у рамках змагальної програми та один товариський), здобувши дві перемоги, зазнавши однієї поразки та ще раз зігравши унічию.
Як розповіли у прес-службі МФК "Кардинал-Рівне", в одній підгрупі разом із командою Сергія Піддубного виступали херсонський "Продексім" (чемпіон України) та одеський "Епіцентр К Авангард". Саме одеситів рівняни впевнено обіграли у стартовому матчі - 6:1.

У своєму другому поєдинку на турнірі МФК "Кардинал-Рівне" вів у рахунку із перевагою у два голи, втім зрештою поступився "Продексіму" - 2:3.

У вільний від турнірних матчів день рівняни зіграли спаринг із "ІнБев-НПУ". Дуже непроста гра завершилася перемогою МФК "Кардинал-Рівне" - 4:3.

Посівши друге місце у своїй підгрупі, МФК "Кардинал-Рівне" здобув право зіграти у втішному фіналі. Суперником у поєдинку за третє місце стала львівська "Енергія". Після нічиєї - 3:3 в ігровий час у серії пенальті перемогли львів'яни - 5:4.

Матч за 3-тє місце

Енергія – Кардинал-Рівне — 3:3 (1:1) пен. 5:4

Голи: Танський (7), Струк (29), Кузь (37) — Мануйленко (13), Фаренюк (34), Піддубний (38).

Серія пенальті

Пенальті забили: Пітуля, Струк, Федюк, Лясковський, Кузь — Чудля, Фаренюк, Концеба, Басич.

Пенальті не забили: Кардаш (сейв Дурбан) — Мануйленко (сейв Кардаш), Кручок (сейв Войтович)

«Енергія»: Кардаш, Пітуля, Войтович — Струк, Федюк, Кузь, Радевич, Легендзевич, Танський, Лясковський, Писько, Зінич, Гасюк, Стефанків.

“Кардинал-Рівне”: Свинарчук, Дурбан — Дармовіс, Мануйленко, Чудля, Фаренюк, Піддубний, Кручок, Концеба, Басич, Стремілов.

МФК «Кардинал-Рівне» завершив черговий сезон в Екстралізі поразкою в Києві

У МФК «Кардинал-Рівне» з’явися новий титульний спонсор

Нагадаємо, раніше МФК "Кардинал-Рівне" фінішував четвертим на міжнародному товариському турнірі "Кубок Свободи-2017". У матчі за третє місце рівняни поступилися гомельському "ВРЗ" - 3:7.

МФК "Кардинал-Рівне" - "ВРЗ" - 3:7 (2:2)

Голи у складі МФК "Кардинал-Рівне" забивали Володимир Кручок (4 хвилина), Антон Клушин (10 хвилина) і Дмитро Михайленко (25 хвилина).

У матчі за п'яте місце "Титан-Зоря" у серії пенальті переміг "Енергію" - 3:2. А у фіналі турніру зійшлися "Сокіл" та "Ураган". Перемогу з рахунком - 2:1 святкували івано-франківці.