06.09.2017, 16:00

Борець із Костопільського ліцею здобув золото Чемпіонату світу

Вихованець Костопільського обласного ліцею-інтернату Дмитро Мірошник на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьбі серед кадетів став найкращим у ваговій категорії 63 кілограми. Це один з трьох представників вищезгадуваного спортивного закладу в складі національної збірної.
Збірна команда України змагається на Чемпіонаті Світу у Греції під керівництвом старшого тренера кадетської збірної Дмитра Шевчука, тренера-викладача Костопільського обласного ліцею-інтернату та Олексія Лозового. Серед десяти кадетів-спортсменів із греко-римської боротьби троє - Владислав Кузько, Мирослав Солов’янта, Дмитро Мірошник - вихованці того ж ліцею.

Чемпіонат проходить в Афінах з 4 по 10 вересня. У рамках світової першості змагання розпочали представники греко-римського стилю, продовжують дівчата, а у заключні дні медалі розіграють вільники.

Кадетський чемпіонат Світу, як і до цього чемпіонат Європи проходить у форматі, відмінному від інших змагань UWW. Борці змагаються два дні: в перший - кваліфікаційні раунди, втішні сутички та півфінали, а у другий - фінали за золото і бронзу.

У вівторок, 5 вересня, завершився перший медальний день Чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед кадетів. Молоді борці визначили найсильніших кадетів на планеті в п'яти вагових категоріях - 50, 54, 58, 63 і 100 кг.

Зокрема, Дмитро Мірошник обіграв спортсменів з Польщі, Албанії, Болгарії та Росії, а у головному фіналі перед ним не встояв іранський борець Мустафа Каєд Хордех.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненські юні борці греко-римського стилю стали віце-чемпіонами України

Рівненський тренер привів «греко-римську» збірну України до перемоги на міжнародному турнірі

Нагадаємо, що у квітні 2017 року Дмитро Мірошник, який зараз навчається у Житомирському національному агроекологічному університеті, на чемпіонаті України з греко-римської боротьби виборов "золото" і отримав ліцензію на чемпіонат Європи - 2017 серед кадетів.

Тим часом, як повідомляє "ВСЕ про спорт", рівненський борець Владислав Кравченко пробився до складу збірної України. Він та його колеги по команді змагатимуться на цьому ж Чемпіонаті Світу з греко-римської боротьби. Готує спортсмена до змагань тренер Михайло Литвинчук.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ