07.09.2017, 11:21

Костопільська «Родина» здобула першу за два чемпіонати перемогу

Костопільська жіноча футбольна команда “Родина-Ліцей”, яка виступає у Вищій лізі Чемпіонату України, виграла перший свій матч в поточному році. На власному полі представники Рівненщини крупно переграли ще одного аутсайдера змагань – столичну команду АТЕКС СДЮШОР-16.
Для костопільчанок цей виграш виявився першим у 2017 році. Адже “Родина-Ліцей” у восьми матчах Перехідного Чемпіонату України, який відбувся у першій половині 2017 року, не спромоглася здобути жодної перемоги і лише двічі зіграла внічию. Гірше представників Рівненщини турнір провела лише столична команда “Атекс СДЮШОР-16”, в активі якої одна нічийна зустріч з костопільчанками. Більше того, “Родина” у грі проти киянок врятувалася на останніх хвилинах, граючи у меншості.

У новому Чемпіонаті України, який вперше проходить за системою «осінь - весна», «Родині» потрібно було провести п’ять поєдинків, перш ніж здобути повноцінну перемогу.

Протокольні дані матчу.

2017/18 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА
02.09.2017. 15.00. Стадіон “Колос” (Костопіль). Глядачів: 150
РОДИНА-ЛІЦЕЙ – АТЕКС СДЮШОР-16 4:1
Арбітр матчу: Секунда Сергій (Луцьк). Асистенти арбітра: Супрунюк Павло (Луцьк), Бельзецький Василь (Тернопіль). Четвертий арбітр: Вакулко Інна (Немовичі). Делегат ФФУ: Найко Олександр (Тернопіль).
ГОЛИ: 1:0 Колещук Марія (04), 2:0 Вегерич Надія (26), 3:0 Семенюк Олеся (79), 4:0 Семенюк Юлія (86), 4:1 Шилова Аліна (88).

Костопільські ліцеїстки виграли Чемпіонат України серед дівчат-футболісток

Костопільські футболістки зіграють дебютний матч нового Чемпіонату України - КАЛЕНДАР

Значно успішніше виступають костопільські ліцеїстки на іншому турнірі. У понеділок, 4 вересня, у Вістовій (Івано-Франківська область), стартував груповий етап Чемпіонату України серед дівочих команд WU17 у Вищій Лізі. Вісім команд, поділених на дві групи, поборються за золоті медалі.

Результати 1 туру:

Освіта-Волинянка - Юність 1:0, Атекс-СДЮШОР-16 - Ковельчанка 1:0, Пантери - Карпати 0:1

Ліцей - Зб. Житомирській обл 14: 0
ГОЛИ: Семенюк Ю. 3, 13 (з пенальті), 16, 24, Косик 9, Семенюк О. 18, 20, 22, Стромідло 26, 33, Вегерич 37, Котяш 44, Колещук 48, Король 49

Карпати - Ліцей 0: 3
Голи: Котяш 10, 26, Ромасевич 22 (автогол)

Потенційний лідер групи - костопільський "Ліцей" - після розгрому збірної Житомирської області (14:0), не став відкладати перемогу в довгий ящик. Вже на 10 хвилині Котяш вивела костопільчанок уперед. Перед закінченням першого тайму прикрий автогол на свій рахунок записала Ромасевич. А ледве почався другий тайм, все та ж Котяш впевнено закріпила "Ліцей" на першому місці в групі, реалізувавши свій момент на 26 хвилині.

Зб. Житомирській обл - Пантери 0:10