08.09.2017, 18:35

Оржівський ОДЕК здобув чергову крупну перемогу в Чемпіонаті області [+Відео]

Лідер Чемпіонату Рівненщини з футболу на власному полі з великим рахунком обіграв дебютанта першої ліги з Рафалівки. Таким чином, оржівський ОДЕК ще більше наростив відрив від другого місця, тим більше, що ФК «Малинськ», який йшов другим, свій матч зіграє пізніше.
Результати матчів 13 туру в Першій лізі.

ФК “Садове” – “Колос” (Кричильськ) – 1:2 (0:2)
Голи: Шепель Віталій, 33 (0:1), Козяр Леонід, 42 (0:2), Бондарчук Андрій (Ходак Мирослав) – кутовий, 49 (1:2)

“Случ” (Березне) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – 0:5 (0:2)
Голи: Гуменюк Максим, 24 (0:1), Гуменюк Максим, 41 (0:2), Поляков Олександр, 55 (0:3), Поляков Олександр, 70 (0:4), Кушнір Олександр, 90+1 (0:5)

“Маяк” (Сарни) – “Сокіл” (Радивилів) – 2:1 (0:1)
Голи: Богуславський Сергій, 38 (0:1), Назаренко Дем’ян, 57 (1:1), Степанчук Владислав, 69 (2:1)

ОДЕК (Оржів) – ФК “Рафалівка” – 4:1
Голи: Дацюк Роман – з пенальті, 53 (1:0), Гриб Тарас, 58 (2:0), Трофімчук Михайло, 62 (3:0), Семенчук Владислав, 83 (4:0), Гребінь Станіслав, 90+2 (4:1)

Оржівська команда свій поєдинок проводила пізніше, ніж решта клубів – у середу, 6 вересня. ФК «Рафалівка» чинила спротив лише перший тайм, а в другому пропустила відразу чотири м'ячі, забивши гол престижу лише в доданий час.

На другу сходинку в турнірній таблиці повернувся «Ізотоп». Команда з Вараша просто декласувала на виїзді березнівський «Случ», віддавши, таким чином, «борг» березнівчанам за втрачені очки у першому колі. Тоді, нагадаємо, клуб із Березного врятувався від поразки на другій компенсованій хвилині.

Своєрідну сатисфакцію отримав і сарненський «Маяк» у грі проти «Сокола» за поразку у першому колі в Радивилові. Цього разу рахунок у зустрічі також першими відкрили «соколята», але в другому таймі сарненчани провели два м'ячі, яких цілком вистачило для підсумкової перемоги.

На старті сезону таблицю футбольного Чемпіонату області очолив «Ізотоп»

ОДЕК захопив лідерство у футбольному Чемпіонаті Рівненщини

Результати матчів 17 туру в Другій лізі.

МФК "Енергія" (Володимирець) - "Стир" (Демидівка) - 3:2, "Полісся" (Рокитне) - "Сокіл" (Осова) - 5:0, "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - "Калина" (Бугрин) - 2:3, "Коливань" (Клевань) - "Експрес" (Здолбунів) - 5:2, ФК "Костопіль" - "КамАЗ-Агро" (Острожець) - 4:2, ФК "Острог-Академія-Ост.р-н" - "Граніт" (Томашгород) - 4:1

Пропущена гра 15 туру.

"Водник" (Рівне) - "Сокіл" (Осова) - 3:2

Результати матчів Чемпіонату області серед ветеранів 9 туру.

“Зеніт слави” – “Зоря” 0:0, ФК “Дубно” – “Іква” 1:6, ФК “Клевань-Тинне” – “Автоленд” 0:2, “Ізотоп” – “Ветеран” +:-, ФК “Володимирець” – “Горизонт” 4:1, “Колос” – “Маяк” 4:1