03.10.2017, 09:16

Хто може почати опалювальний сезон

Із початком осінніх холодів, тепло в домівках очікує все більше людей. Хто ж в Україні має право "пустити тепло в домівки"?
Як зазначає Віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко, зараз немає центрального «крана» у Києві, який включає тепло по країні, він знаходиться на місцевому рівні.

Коли мешканцям Рівненщині очікувати тепло у домівках

В підпорядкуванні органів місцевого самоврядування фінансовий ресурс, теплопостачальні підприємства, тарифоутворення. Нині із 1176 підприємств теплоенергетики – тільки 47 підприємств є ліцензіатами НКРЕКП, 7 з яких знаходиться в АР Крим. Всі інші – 1129 підприємств теплопостачання регулюються на місцевому рівні.

Голови ОДА відповідають за контроль і моніторинг технічної готовності всіх об’єктів до опалювального сезону. В свою чергу – муніципалітети, маючи всі можливості – фінансові і технічні, відповідальні за вчасне підключення соціальних і житлових об’єктів до тепла. Про це під час селекторної наради з регіонами по опалювальному сезону повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Коли мешканцям Рівненщини очікувати бабине літо

Геннадій Зубко підкреслив, що голови ОДА і місцеве самоврядування повинні постійно контролювати ситуацію з температурним режимом і у разі погіршення вчасно підключити соціальні і житлові об’єкти до тепла.

- Соціальні об’єкти - школи, дитсадки, лікарні - мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб», - пояснив Геннадій Зубко.

За його словами, школи, дитячі садочки, лікарні по Україні готова до опалювального сезону у технічному плані на 99,9 відсотків. По житловому сектору стан готовності - 99,4 відсотків.

Про це повідомляє Урядовий Портал.


Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Щасливе Рівне