05.10.2017, 16:40

Рівненські бійці взяли участь відразу у трьох Чемпіонатах з кікбоксингу

З 28 вересня по 1 жовтня у Павлограді рівняни змагалися одразу у трьох Чемпіонатах з кікбоксингу - Відкритий Чемпіонат ЦР ФСТ "Україна" з кікбоксингу ВТКА серед юнаків та дівчат і Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед юніорів та юніорок та Кубок України з кікбоксингу ВТКА серед дорослих.
Як розповіли у РОФК "Будокан", рівненські спортсмени їздили на змагання під керівництвом головного тренера Ростислава Саєнка та тренера Віктора Чебана. Загалом, за підсумками турніру, будоканівці привезли додому чотири золотих, три срібних та дві бронзових медалі.

Зокрема, Росощук Михайло виступав у ваговій категорії до 32 кг, провів 4 поєдинки та виборов почесне перше місце у розділі лайт-контакт. Петрук Тимофій у цій ж ваговій і також у лайті провів три поєдинки та зайняв третє місце. Симон Ольга виступила одразу в трьох розділах: лоу-кік, К-1 та фул - контакт у ваговій категорії до 60 кг і виборола три золота. Сметана Нестор вийшов в ринг у розділах лоу-кік та К-1 у ваговій категорії до 54 кг та отримав дві срібних нагороди. Хасханов Магомед був єдиним учасником змагань серед дорослих, виступав у ваговій категорії 91+ у розділах К-1 та лоу-кік та посів третє і друге місця відповідно. Всі вищезгадані спортсмени тренуються під керівництвом Заслуженого тренера України та головного тернера РОФК "Будокан" Ростислава Олеговича Саєнка.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

З чемпіонату України з кікбоксингу рівняни привезли вісім нагород

Рівненські кікбоксери у Тернополі здобули Кубок та сотню медалей

У бійців тренера Віктора Дмитровича Чебана результати змагань у Павлограді наступні: Полівко Владислав - 1 місце у розділі лайт-контакт, вагова категорія до 28 кілограмів. Перета Станіслав виступав у ваговій до 32 кг у лайті і виборов друге місце. Руденко Назарій бився також у лайті у ваговій категорії до 32 кг та посів третє місце. І дебютантка змагань Крістіна Почтарук отримала бронзову медаль, виступаючи у ваговій категорії до 24 кг у розділі лайт-контакт.

Раніше три представника Рівного, вихованці РО ФК «Будокан», у складі збірної України взяли участь у Кубку світу з кікбоксингу WAKO. В активі рівнян золота та бронзові нагороди престижних міжнародних змагань.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ