18.10.2017, 08:03

"Ми робитимемо все, щоб ціни на проїзд не піднімалися" - представник влади Рівненщини

Питання підняття плати за проїзд зараз активно обговорюється.
Як повідомляло ОГО, перевізники Рівненщини налаштовані підняти плату за проїзд за міжміськими та приміськими маршрутами. Обговорюють питання, щоб підняти плату до 85 копійок за кілометр. Це питання перевізники обговорюватимуть сьогодні, 18 жовтня. Про це повідомив ОГО Валентин Демчук — президент громадської організації “Союз перевізників України”. За словами Валентина Демчука, на деяких невеликих маршрутах, вартість проїзду подоржчала.

Перевізники Рівненщини мають рішучий намір зробити проїзд дорожчим

Як діятимуть в цьому випадку представники місцевої влади?

- Про те, що піднімається тариф і наскільки саме - ця інформація до нас поки що не надходила. Можу сказати одне - ми робитимемо все, щоб вартість проїзду на приміських та міжміських маршрутах не підвищувалася. Ми з перевізниками нещодавно говорили, щоб ціни на проїзд не піднімалися. Ми зараз можемо тільки домовлятися з перевізниками і я впевнений, що вони нас почують, - говорить Федір Мисюра — начальник департаменту інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА.

Перевізники Рівненщини задумуються над тим, щоб підняти плату за проїзд


Нагадаємо, що вартість проїзду можуть підвищити через подорожчання дизпалива та запчастин.

Відомо, що згідно із постановою Кабінету Міністрів від 25 березня 2015 року, перевізники самі встановлюють тарифи на приміські, міжміські перевезення та перевезення по області. При формуванні плати за проїзд перевізники мусять керуватися наказом Міністерства транспорту і зв’язку.

Перевізники Рівненщини задумуються над тим, щоб підняти плату за проїзд


Перед цим проїзд на міжміські та приміські перевезення дорожчав на початку цього року. В березні цього року подорожчав проїзд й у міських маршрутках Рівного.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram