01.11.2017, 13:50

Затримали організатора схеми "Ваш родич у поліції"

В'язень на Луганщині зміг видурити у довірливих українців понад 2 млн гривень
Шахраї виманювали гроші у громадян за схемою "ваш родич у поліції", а також за допомогою розсилки фейкових смс-повідомлень від імені "Ощадбанку" та "ПриватБанку".

Дзвінки потерпілим надходили з виправної колонії на окупованій території в Луганській області, де відбував покарання один із організаторів схеми - 40-річний чоловік, який був "смотрящим" у цій установі. Чоловік після відбування покарання намагався повернутися на підконтрольну Україні територію через пункт пропуску "Станиця Луганська", де його і затримали.

Напозичався: скандального уродженця Рівненщини спіймали в Росії (+ДОСЬЄ)

Затриманому повідомлено про підозру та взято під вартою на два місяці з правом внести заставу у розмірі 1,2 мільйона гривень.

Під час обшуків в камерах ув’язнених поліцейські вилучили понад 20 мобільних телефонів, Wi-Fi-роутер, флеш-карти, наркотичні речовини, алкоголь, заточки, гроші та чорнові записи.

Загальна сума завданих громадянам збитків сягає 4 мільйонів гривень.

За даними кіберполіції, гроші шахраї розподіляли між собою, а також використовували для забезпечення комфортних умов відбування покарання у місцях позбавлення волі.До того ж повідомляється, що наразі слідчі розслідують понад 40 епізодів шахрайства, у яких підозрюють цю банду.

Зазначається, що частині потерпілих вже відшкодували завдані діями банди збитки.

Про це повідомили у прес-службі Слобожанського управління Департаменту кіберполіції.
Щасливе Рівне