07.11.2017, 16:40

У Рівному особливі спортсмени та ветерани змагалися за Кубок області з пауерліфтингу

4 та 5 листопада у Рівненському центрі «Інваспорт» відбулися змагання з пауерліфтингу спортивно-масового фестивалю серед ветеранів фізкультури і спорту Рівненської області. Вони проходили у рамках відкритого Кубка Рівненської області з пауерліфтингу та жиму лежачи (серед зорових спортсменів).
Як розповіли у Рівненському центрі «Інваспорт», у даних змаганнях приймала участь збірна команда цього регіонального центру у кількості десяти спортсменів, а саме: ЗМСУ Роман Куров, МСУ Андрій Миронець, МСУ Анатолій Дерманський, МСУ Світлана Коробкова, КМСУ Юлія Блищик, КМСУ Ніна Асєєва, Валерій Ландик, Павло Корнєєв, Ігор Нікітчук, Галина Гаврилюк.

Юлія Блищик у ваговій категорії до 47 кг виборола І місце з пауерліфтингу та І місце з жиму лежачи.

Галина Гаврилюк у ваговій категорії до 73 кг виборола І місце з жиму лежачи.

Світлана Коробкова у ваговій категорії до 84 кг виборола ІІ місце з пауерліфтингу та ІІ місце з жиму лежачи.

Ніна Асєєва у ваговій категорії до 84 кг виборола ІІІ місце з пауерліфтингу та ІІІ місце з жиму лежачи.

Роман Куров у ваговій категорії до 74 кг виборов І місце з пауерліфтингу та ІІ місце з жиму лежачи, а також став абсолютним чемпіоном Рівненської області та посів ІІІ місце в абсолютній першості з жиму лежачи.

Павло Корнєєв у ваговій категорії до 74 кг виборов ІІІ місце з жиму лежачи.

Андрій Миронець у ваговій категорії до 74 кг посів ІV місце з пауерліфтингу.

Анатолій Дерманський у ваговій категорії до 93 кг посів ІІІ місце з пауерліфтингу та ІІІ місце з жиму лежачи.

У Рівному відбувся відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу

У Рівному пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів «Інваспорту»

Валерій Ландик у ваговій категорії + 120 кг виборов І місце з пауерліфтингу та І місце з жиму лежачи.

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі регіонального центру «Інваспорт» - ЗТУ Демчук А.О. та тренери Полюхович В.О. і Левчик С.С.

Як відзначили у прес-службі Рівненської обласної ради, ветерани змагалися у жимі лежачи у трьох вікових групах та чотирьох вагових категоріях. Зокрема, переможцями стали рівняни Ніна Пашкевич, Павло Корнєєв, Олексій Дергільов та Сергій Деняк. Золоті нагороди також вибороли Олександр Ніщик з Вараша, Володимир Галета та Олександр Чухрай з Березного.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділенням НОК України в Рівненській області.