16.11.2017, 14:40

Юрій Бойко: У своєму варіанті Держбюджету-2018 ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує збільшити видатки на соціальні потреби

Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 6 листопада.
Він підкреслив, що фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не буде підтримувати урядовий проект Державного бюджету-2018. «В сьогоднішніх умовах збільшення фінансування силових структур в рази водночас зі зменшенням виплат на соціальні потреби – це неправильно і прямий шлях до створення поліцейської держави з бідним населенням. Ми направили свій варіант проекту бюджету до бюджетного комітету. За рахунок реальної інфляції, зниження комунальних тарифів та зменшення фінансування силових структур вивільниться додатковий фінансовий ресурс, який ми пропонуємо направити для підтримки соціальних потреб громадян України. Це буде справедливо», - зазначив політик.

Парламентарій нагадав, що досі відсутні звіт уряду по роботі за попередній період і програма по виходу з економічної кризи. «Це, з одного боку, порушення Регламенту роботи Верховної Ради, а з іншого – без програми уряд працювати не може. Бюджет – це механізм для здійснення і реалізації програми дій уряду, яка має бути затверджена парламентом», - підкреслив Юрій Бойко.

«Шлях до відновлення довіри до парламенту в суспільстві – розгляд питань, які дійсно турбують населення нашої країни», - резюмував лідер опозиціонерів.

Щасливе Рівне