17.12.2017, 12:00

Небезпечна вулиця Межова у Рівному: люди обурені, що їм чекати далі

google.com.ua/maps

ОГО і далі слідкує за ситуацією навколо вулиці у Рівному, де живуть наші читачі.
Мешканці вулиці Межової нарікають на те, що вулицею постійно їздять авто, водії яких не завжди радо пропускають пішоходів, а оскільки вулиця невелика, то заховатися від зустрічного авто не дуже то й просто. Щоб привернути увагу до своєї проблеми рівняни, які живуть на вулиці Межовій, не тільки зверталися до міської влади та різних рівненських інстанцій, але й вдавалися до акції протесту. Також рівняни-мешканці Межової ще минулого року запропонували облаштувати там тротуар. Міський голова Рівного Володимир Хомко у своєму коментарі зазначив, що дав розпорядження своєму заступнику Олексію Хмилецькому вивчити це питання: чи є технічна можливість. Якщо така технічна можливість буде, то тротуар на вулиці Межовій з’явиться. Олексій Хмилецький зазначав пізніше, що над цією проблемою зараз працюють проектанти.

google maps
google maps


Через деякий час вулицю Межову відвідали міські депутати Олександр Нестерук та Любов Романюк. Пані Романюк зазначила, що мешканці Межової надали проекти з облаштування там одностороннього руху. І свої пропозиції навіть графічно оформили. Олексій Нестерук повідомив, що після поїздки на вулицю Межову міські депутати обговорювали ситуацію мешканців вулиці з міським головою та його заступником і зараз уже готується проект об’їзду Межової.

В листопаді 2016 року Олексій Хмилецький у своєму коментарі розповів, що над проблемою вулиці Межової працюють проектанти. Зокрема вирішують питання щодо відведення земельної ділянки, яка стосується вулиць Межова та Хмільна. Тоді ведуться перемовини з приватними підприємцями, які там мають свою приватну власність. Коли міська влада зможе дійти з ними згоди, то можна буде говорити про організацію руху на згаданих вулицях.

Заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький в квітні цього року повідомив кореспонденту ОГО,що тривали переговори з приватними підприємцями, які мають на тій вулиці приватну власність. Коли вони завершаться й будуть дотримані усі необхідні законні та формальні вимоги, зміниться ситуація не тільки на вулиці Межовій, але й на вулиці Хмільній.

Нещодавно мешканці вулиці Межової знову звернулися до редакції ОГО зі скаргами: люди обурені - із початком зими ситуація ускладнилася, адже до жвавого автомобільного руху додалася ще й ожеледиця. А тому жити на вулиці Межовій стало ще трішки сутужніше.

Кореспондент ОГО дізнався деталі:

- Триває процес відведення земельної ділянки й на наступний рік будемо планувати її капітальний ремонт. Якщо депутати дадуть згоду, то ми повністю реконструюємо вулицю Межову й будемо “пускати” транспорт зовсім за іншою схемою. Поки що не вирішено, яка саме це має бути схема руху. Над цим працюватимуть проектанти і після цього прийматимемо рішення щодо цього. Скоріше за все, це має бути односторонній рух — виїзд з цієї вулиці, а основний заїзд лише з вулиці Дворецької. Плануємо, що рух цією вулицею буде менш насиченим. Усе це можна буде почати робити після того, як розподілять бюджет розвитку. А це буде не раніше січня, - зазначає заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький

Довідка: Відведення земельної ділянки - сукупність землевпоряджувальних дій зі встановлення кордонів земельної ділянки на місцевості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ МАТЕРІАЛИ ПО ЦІЙ ТЕМІ:

Небезпечна вулиця Межова у Рівному: коли очікувати перемін

Небезпечна вулиця Межова у Рівному: коли там організують рух авто


Міські депутати Рівного відвідали небезпечну вулицю Межову


Рівняни готові протестувати, бо бояться за життя своїх дітей

Небезпечна вулиця Межова у Рівному: коментар міського голови


Небезпечна вулиця Межова у Рівному: чи облаштують там тротуар
Щасливе Рівне