17.12.2017, 13:20

Мешканці Рівненщини зможуть знайти лікувальні заклади через мережу Інтернет

Міністерство охорони здоров'я України запустило новий офіційний вебсайт.
Не змінюючи адреси, абсолютно змінили структуру і підхід. Тепер сайт МОЗ – це сучасний ресурс зі зручним функціоналом та корисним контентом. Поки ресурс працює в тестовому режимі.

У ще одному районі на Рівненщині - карантин

Підготовка інформації зорієнтована на дві ключові аудиторії – пацієнтів та медичних працівників.

Більшість необхідної інформації міститься у розділі “Громадянам”. Для медичних працівників – лікарів, фельдшерів, медсестер є розділи “Медичним працівникам” та “Освіта”.

Також на сайті є інформація і відповідні розділи для фахівців, які працюють у сфері охорони здоров’я – керівників медичних установ, фармвиробників, міжнародних партнерів, журналістів та інших.

Загалом на новому сайті МОЗ є 10 основних розділів: «Про міністерство», «Громадянам», «Медичним працівникам», «Фахівцям», «Освіта», «Прес-центр», «Документи», «Контакти», «Довідник», «Онлайн форми».
Нарешті на сайті МОЗ запрацює версія для людей з вадами зору. Тут є можливість збільшити шрифт, змінити фон на синій чи перевести сайт у чорно-білу палітру кольорів.

Тепер можна скористатись різними варіантами зручного пошуку по сайту. Насамперед, традиційно шукати інформацію за словом чи фразою. Крім того, можна скористатись пошуком за тегами чи знайти потрібну тему в «Популярних категоріях» на головній сторінці. На сайті також є інтерактивний помічник. Це система, яка запропонує вам підбірку матеріалів, що можуть бути цікавими для вас, після того, як ви дасте відповіді на кілька запитань.

Зручним має стати і пошук контактів. В окремому розділі «Контакти» ви знайдете контакти приймальні громадян МОЗ, довідник із контактими працівників МОЗ, регіональних управлінь охорони здоров’я, підрозділів МОЗ, навчальних закладів тощо.

З 1 січня 2018 року зросте зарплата - нардепи прийняли бюджет

Також ми розробили карту медичних закладів України: ввівши населений пункт, ви можете переглянути контактні дані і локацію медзакладу на карті.

Адреса сайта лишається та сама – http://moz.gov.ua/

За повідомленням прес-служби Міністерства охорони здоров’я.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ