17.12.2017, 19:40

Рівненщина: відбулися обласні змагання з більярду

Хто найкращий в Рівненській області спортсмени з’ясовували 16 грудня.
У Сарнах відбулися змагання Рівненщини з більярду, у якому взяли участь 36 спортсменів з Рівного, Сарн, Рокитного, Варашу. Змагалися спортсмени у трьох групах: 14 спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, 16 – з ураженням слуху, 3 – спортсмени на інвалідних візках та 3 – жінок. Змагалися спортсмени за олімпійською системою, де гравець вибуває після другої поразки. Жінки та спортсмени на візках змагалися за круговою системою, де кожен змагаються з кожним.

У Рівному пройшли ХХІІ обласні спортивні ігри "Інваспорту"

Судив змагання Віктор Босик – представник Кузнецовської міської федерації спортивного більярду.Перед початком відбулося урочисте відкриття:

- Чудово, що обласні змагання відбуваються цьогоріч у Сарнах. Хочу побажати спортсменам завзятої, цікавої й чесної боротьби, - зазначає начальник КЗ "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради Андрій Демчук.

До присутніх звернулася і очільниця міста Сарни:

- Ми раді Вас вітати у нашому місті. Бажаю вам завжди бути активними. І не лише у спорті, але й у житті, - підкреслила мер міста Сарн Світлана Усик.

Такі змагання мають важливе значення для спортсменів-паралімпійців:

«Інваспорт»: у Рівному відбувся чемпіонат області з шахів [+Фото]


- Під час змагань спортсмени з інвалідністю можуть не лише випробувати свою майстерність та уміння, але й повірити у себе, прагнути до перемоги. Спорт відіграє важливе значення для розвитку навичок необхідних у житті, - зазначає голова рівненського фізкультурно-спортивного клубу «Геракл» Валентина Петренко.

З нею солідарний і її колега:

- Подібні змагання - це не лише нагода позмагатися, розвинути свої спортивні уміння та здобути перемогу, але й зустрітися з друзями, поспілкуватися, - говорить голова спортивного клубу "Повір у себе" Олександр Цицюра.В результаті спортивної боротьби місця розподілилися таким чином:

ЖІНКИ:

1 місце - Жученя Валентина (Рівне).

2 місце
- Яринич Іннеса (Сарни).

3 місце
- Сєркіна Ксенія (Сарни).

СПОРТСМЕНИ НА ІНВАЛІДНИХ ВІЗКАХ:


1 місце
- Мурашко Олександр (Рівне).

2 місце - Клим Віталій (Рівне).

3 місце
- Геч Гордій (Сарни).

СПОРТСМЕНИ З ВАДАМИ СЛУХУ:


1 місце - Хшанович Віктор (Вараш).

2 місце - Сєркін Анатолій (Сарни).

3 місце - Василевич Сергій (Рівне).


СПОРТСМЕНИ З УРАЖЕННЯМ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ:


1 місце - Чмерук Павло (Сарни).

2 місце
- Мартинчук Петро (Рівне).

3 місце
- Бутенко Олексій (Рівне).Спортсмена сподобалося змагатися:

- У мене лише приємні враження від цих змагань. Все було гарно організовано. Своїм виступом я задоволений: спочатку хвилювався, як завжди, але потім вдалося ввійти у необхідний ритм гри, - ділиться враженнями рівнянин Олександр Мурашко.

Усі переможці отримали грамоти та медалі. До речі, у той день свій день відзначав і Петро Тарковський, який також отримав вітання від присутніх.