28.12.2017, 10:42

АТО / Війна: захисники України з Рівненщини повернулися з полону

фото зі сторінки Олексія Муляренка у ФБ.

Дехто в ув’язненні пробув не один рік.
Додому повернулися троє захисників України з Рівненщини: «кіборг» Іван Ляса з Демидівського району, який до останнього обороняв Донецький аеропорт, мужній військовослужбовець 128-ї гірсько-піхотної бригади Збройних Сил Олександр Олійник із Радивилівського району, а також рівнянин, військовий 24-ї бригади «Айдар» Ігор Мельник. Усі отримали поранення та перебували у полоні бойовиків з 2015 року.

АТО / Війна: команда парамедиків, яка працює в зоні антитерористичної операції, потребує підтримки

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Високопосадовець також запевнив, що обласна влада забезпечить кожному з наших звільнених земляків відповідне медичне обстеження і медичну допомогу.

Окрім того, перед Урядом Президент України Петро Порошенко поставив завдання надати звільненим з полону та їхнім родинам матеріальну допомогу для того, аби полегшити їх адаптацію. Також, Президент України Петро Порошенко поставив завдання перед Урядом надати звільненим з полону та їхнім родинам матеріальну допомогу для того, аби полегшити їх адаптацію.

АТО / Війна: Україну захищають по кілька чоловіків з однієї родини

Нагадаємо, що вчора, 27 грудня, на мирну територію повернулися 73 заручники.

Як поверталися перші полонені, дивіться на відео Війського телебачення України:Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Щасливе Рівне