У Тернополі «Регіна» двічі поступилася місцевій «Галичанці»
Тож доводиться констатувати, що наразі «Регіна» не готова сперечатися за потрапляння до квартету, який буде розігрувати нагороди чемпіонату, а це означає, що як і раніше, рівненська команда буде боротися за збереження прописки в Суперлізі.
МИ ЩЕ ПИСАЛИ:
Рівненська «Регіна» зберегла прописку в Суперлізі ще на один сезон
Рівненська «Регіна» в Запоріжжі з місцевою «Орбітою» поділили очки
ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ – РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – 3:0 (25:8, 25:19, 25:16)
«Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»: Мадзар, Стасівська (к), Яковчук, Мельниченко, Єфременко, Дрьомова; Ротар (л), Пилипенко, Зеневич, Коваль, Протянова. Тренер – Віктор ТУРКУЛА.
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Димар, Скорохід, Михальчук, Грицуняк (к), Рудьо; Вікторчук (л), Гринчук (л), Гонак. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.
Судді: Елькін, Лемещук.
Тривалість матчу: 47 хв. (14+17+16).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Стасівська – Завала.
19 січня. Тернопіль. СК ТНЕУ. 120 глядачів.
ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ – РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – 3:0 (25:21, 25:14, 25:18)
«Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»: Мадзар, Стасівська (к), Яковчук, Мельниченко, Єфременко, Дрьомова; Ротар (л), Пилипенко, Зеневич, Коваль, Протянова. Тренер – Віктор ТУРКУЛА.
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Димар, Скорохід, Михальчук, Грицуняк (к), Рудьо; Вікторчук (л), Гринчук (л), Гонак. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.
Судді: Лемещук, Елькін.
Тривалість матчу: 53 хв. (20+17+16).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Єфременко – Грицуняк.
20 січня. Тернопіль. СК ТНЕУ. 80 глядачів.

Тернопіль, поразка, Суперліга, "Регіна", "Регіна-МЕГУ", волейбол
Будівництво в історичному центрі Острога призупинене: розпочато досудове розслідування

Після втручання Рівненської ОДА у місті Острог призупинено будівництво, що велося в історичній частині міста та викликало суспільний резонанс.
переглядів: 162
У костопільській лікарні 50 донорів здали кров

У Костопільській багатопрофільній лікарні знову провели організований забір донорської крові — вже вшосте від початку 2024 року.
переглядів: 142
Небайдужа рівнянка зупинила п’яного водія

Сьогодні зранку на вулиці Соборній у Рівному сталася ситуація, яка вкотре підтверджує ефективність community policing — спільної відповідальності поліції та громади за безпеку.
переглядів: 168
На Дубенщині провели зворушливе гендер-паті у пожежній частині

Свято просто неба влаштували у пожежно-рятувальній частині, де працює майбутній батько — Юрій Борейчук із села Дубрівка.
переглядів: 176
У Рівному викрили чоловіка на незаконному продажі цигарок

46-річний рівнянин організував нелегальний збут цигарок без акцизних марок.
переглядів: 163