22.01.2018, 10:00

Гонитва за модою та бажання вирізнятись: як батьки називали маленьких рівнян у минулому році

Ім'я кожної людини має бути милозвучним, щоб володарю імені було приємно його щоденно чути. Перш ніж назвати дитину батьки вивчають значення імені, який воно має вплив на характер, та які якості підсилюватиме у свого власника.

Проте, часто батьки називаючи своїх чад керуються новинками моди, іменами улюблених акторів і вправляються у оригінальності.

Управління державної реєстрації в Рівненській області оприлюднили дані про імена, які були найпопулярнішими та найоригінальнішими в 2-му півріччі 2017 року.

Найпопулярнішими серед імен для хлопчиків були: Андрій, Артем, Владислав, Давид, Дмитро, Максим, Матвій, Тимофій, Олександр.

А серед дівчаток: Анна, Ангеліна, Вікторія, Злата, Соломія, Софія.

Серед рідковживаних імен, якими називали хлопчиків, зустрічались такі як Бастіан, Вільям, Златан, Жорж, Іоакім, Милан, Мухаммад Акбар, Наум, Онуфрій, Шавкавбек, Ягмур, Ярема.

Дівчаток називали такими рідкісними для рівненської області жіночими іменами як Айлін, Асель, Володимира, Гролія, Дзвенислава, Еллада, Еліот-Владислава, Еліна-Меланія, Єремія, Каталея, Ніколетта, Орислава, Олімпіада, Рахіль, Тавіта, Таіра, Фабіола.

З малям у колисці: робота для мами у декреті

До слова, що протягом 2017 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Рівненської області зареєстрували актові записи:

про народження
– 14 454;

про смерть
– 14 660;

про шлюб
– 6 779;

про розірвання шлюбу
– 566;

про зміну імені
– 415.