24.01.2018, 17:20

У Рівному стартувала футбольна Зимова першість «Меморіал Шморгуна»

У суботу та неділю, 20 і 21 січня, у Рівному футбольні команди зіграли два перших тури міської Зимової першості "Меморіал Володимира Шморгуна". Однією з головних приємних несподіванок став виступ дебютанта змагань – клубу «Граніт» із Клесова.
Команда з Сарненського району наразі готується до старту у другій обласній лізі, але вже зараз якістю своєї гри демонструє, що не буде пасти там задніх. Відразу ж у першому турі «Граніт» в упертій боротьбі переграв «Коливань» із Клевані, котра минулого року стала срібним призером Першості області та виборола право зіграти у новому році в елітній футбоьній лізі Рівненщини.

А в другому турі сарненчани розгромили «Полісся» з Малятина, хоча саме команда з Гощанського району на Меморіалі Шморгуна 2017 року дійшла до фіналу і поступилася там тільки безумовному фавориту – ФК «Малинськ».

1 тур.
"Продторгобладннання" - "Фаворит" (Колоденка) - 3:2, ФК "Курозвани" - "Горинь" (Кустин) - 1:2, "Понеділок" - ФК "Гоща-АГАТ" - 4:1, "Спарта" (Колоденка) - "Зірка-АТО" - 2:3, "Інтеркарс" - "Комета" (Житин) - 3:1, ДЮСШ "Верес" U16 - "Полісся" (Малятин) - 1:2, "Водник" - "Сатурн" (Дядьковичі) - 3:4, "Калина" (Бугрин) - "Рівес" - 3:1, "Коливань" (Клевань) - "Граніт" (Клесів) - 1:2

2 тур.
"Зірка-АТО" - "Комета" (Житин) - 1:1, "Інтеркарс" - "Фаворит" (Колоденка) - 1:0, "Продторгобладннання" - "Понеділок" 1:0, ФК "Курозвани" - ФК "Гоща-АГАТ" - 0:1, "Горинь" (Кустин) - "Спарта" (Колоденка) - 3:1, "Рівес" - "Сатурн" (Дядьковичі) - 1:4, ДЮСШ "Верес" U16 - "Калина" (Бугрин) - 1:7, "Полісся" (Малятин) - "Граніт" (Клесів) - 0:4, ДЮСШ "Верес" U17 - "Коливань" (Клевань) 1:3

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

На Меморіалі Шморгуна команди зіграють по останньому матчі в групах

Меморіал Шморгуна після річної перерви виграв оржівський ОДЕК

Розклад наступних поєдинків.

Група "Парк"

3 тур, 27.01, субота
10-00 11. СПАРТА – КОМЕТА, 11-20 12.КУРОЗВАНИ – ПРОДТОРГОБЛ, 12-40 13. ПОНЕДІЛОК – ІНТЕРКАРС , 14-00 14. ЗІРКА АТО – ФАВОРИТ , 15-20 15. ГОРИНЬ – ГОЩА АГАТ

4 тур, 28.01, неділя
10-00 16. КОМЕТА – ФАВОРИТ, 11-20 17. ЗІРКА АТО – ПОНЕДІЛОК, 12-40 18. СПАРТА – ГОЩА АГАТ, 14-00 19. ІНТЕРКАРС – КУРОЗВАНИ, 15-20 20. ГОРИНЬ - ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ

Група "Авангард"

3 тур, 27.01, субота
10-00 11. КОЛИВАНЬ – ВОДНИК, 11-20 12.ВОЛИНЬ U19 –ДЮСШ ВЕРЕС U16, 12-40 13. САТУРН – ГРАНІТ, 14-00 14. РІВЕС – ДЮСШ ВЕРЕС U17, 15-20 15. КАЛИНА – ПОЛІССЯ

4 тур, 28.01, неділя
10-00 16. ПОЛІССЯ – ВОДНИК, 11-20 17. ВОЛИНЬ U19 – САТУРН, 12-40 18. ГРАНІТ – РІВЕС, 14-00 19. ДЮСШ ВЕРЕС U16–КОЛИВАНЬ, 15-20 20.ДЮСШ ВЕРЕС U17 – КАЛИНА


Щасливе Рівне