12.02.2018, 11:20

Рівненська «Регіна» без проблем у двох матчах переграла столичний «Фаворит» [+Відео]

В матчах з київським «Фаворитом» рівненські волейболістки здобули дві прогнозовані перемоги віддавши лише стартову партію першої гри. Власне лише в першій партії і спостерігалася боротьба і на фініші сету рівнянки відставали з рахунком 21:24.
«Регіні» майже вдалося врятуватися з безнадійного рахунку, але на «більше-менше» більше пощастило гостям.

РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – ФАВОРИТ – 3:1 (27:29, 25:11, 25:14, 25:8)
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Гонак, Димар, Михальчук, Грицуняк (к), Немухова; Вікторчук (л), Гринчук. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.
«Фаворит»: Шерстяк, Чередниченко, Фартушняк, Затилкіна, Григоренко (к), Ващенко; Коваленко (л), Левковська. Тренер – Ігор ПОПОВ.
Судді: Рибалка, Гранько.
Тривалість матчу: 76 хв. (26+15+18+16).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Димар – Григоренко.
9 лютого. Рівне. СК НВК №26. 70 глядачів.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненська «Регіна» зберегла прописку в Суперлізі ще на один сезон

Рівненська «Регіна» в Запоріжжі з місцевою «Орбітою» поділили очки

РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – ФАВОРИТ – 3:0 (25:11, 25:13, 25:11)
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Гонак, Димар, Михальчук, Грицуняк (к), Немухова; Вікторчук (л), Гринчук, Грязіна. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.
«Фаворит»: Ващенко, Шерстяк, Чередниченко, Затилкіна, Фартушняк, Григоренко (к), Ващенко; Коваленко (л), Левковська. Тренер – Ігор ПОПОВ.
Судді: Гранько, Рибалко.
Тривалість матчу: 50 хв. (15+18+17).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Грицуняк – Григоренко.
10 лютого. Рівне. СК НВК №26. 40 глядачів.

Як відзначили у Рівненській обласній федерації волейболу, з урахуванням серії поразок стало дещо тривожно за рівненську команду. Проте Ігор Тартаковський знайшов правильні слова і швидко відновив психологічний стан своїх підопічних.

А далі… Далі була тотальна перевага господарок. Дивлячись з якою легкістю «Регіна» перегравала опоненток навіть і не одразу можна знайти відповідь на питання – як рівнянки віддали першу партію?

Наступні ігри 23-24-го лютого, також на власному майданчику, «Регіна» зіграє з сусідками з Луцька, які поки впевнено утримують другий рядок в турнірній таблиці. Рівненські волейболістки, як і раніше - шості.