16.02.2018, 11:20

Новим титульним спонсором рівненського «Вереса» стала компанія зі швейцарським корінням

Компанія GLUSCO, яка є дочірньою компанією швейцарської Glusco Energy SA – новий титульний спонсор Народного Клубу «Верес». Про це оголосили під час прес-конференції у четвер, 15 лютого, маркетинг-директор GLUSCO Юлія Жаткіна та комерційний директор НК «Верес» Ірина Теслюк.
Таким чином, логотип компанії GLUSCO упродовж нинішнього та наступного сезону прикрашатиме футболки гравців «Вереса».

- Ми намагаємося зробити прогресивний бізнес в Україні – це паливна мережа, що активно розвивається і ставить перед собою амбітні цілі, - говорить Юлія Жаткіна. – Ми вважаємо, що треба робити бізнес і орієнтуватися на найвищі стандарти в своїй роботі. Тому щодня ми прагнемо працювати за найвищими стандартами. Зараз у нас етап, коли ми дуже активно розвиваємося, ми потрапили до вищої ліги українського бізнесу. Ми тут новачки, але хочемо бути чемпіонами. І так само клуб «Верес», який завдяки підтримці своїх фанатів, і тих, хто вірить в цей клуб, потрапив до шістки найкращих команд України, і теж хоче стати чемпіоном. Футбол – це гра, що поєднує. Єднання – це дуже важливо, адже воно посилює всіх нас, посилює Україну, стає надійним фундаментом для створення миру і щастя на нашій рідній землі. Наші цінності – це рішучість, наполегливість, чемність і відвертість. Ці ж цінності близькі клубу «Верес». Тому ми будемо підтримувати спорт, і будемо давати шанс тим українцям, які хочуть бути переможцями. Я бажаю перемог, натхнення на цьому тернистому шляху. Неможливе – це можливості – головне наше гасло. Є забобони, коли гравець хоче перемогти, він не голиться, чи не стрижеться перед матчем, дехто кладе монетку на щастя у гетри. Тож нехай наш логотип буде тією монеткою на щастя, що принесе перемогу.

«Glusco Україна» - дочірня компанія швейцарської «Glusco Energy SA.», акціонером якої є ізраїльський бізнесмен Нісан Моїсеєв. Він також володіє швейцарською компанією «Proton Energy Group S.A.», що є міжнародним трейдером нафти і нафтопродуктів в 18 країнах світу. Glusco порівняно недавно вийшла на український ринок, викупивши мережу заправок «Роснафти», яка пішла з України після початку війни на Донбасі", - уточнило інтернет-видання Sport Arena інформацію про спонсоар рівнян.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Хахльов про «Верес»: «Ми перетворили кризу в українському футболі на можливість»

Рівненському «Вересу» дозволили зіграти в українській Прем’єр-лізі – ЗМІ

Тим часом, як повідомили у Інформаційній службі НК "Верес" (Рівне), після місячного циклу навчально-тренувальних зборів у Туреччині рівненський клуб повернувся до України. У ввечері вівторка, 13 лютого, літак з командою на борту успішно приземлився в аеропорту Харкова. Там делегація "Вереса" переночувала, а вранці - вирушила до Полтави.

Прибувши на місце, червоно-чорні вже встигли провести тренування.

Нагадаємо, матч чемпіонату УПЛ "Ворскла" - "Верес" відбудеться у Полтаві у суботу 17-го лютого. Початок о 17:00.