Подати
оголошення

01.03.2018, 14:25

У перинатальний центр купили новий рентген-апарат

Цифровий апарат італійського виробництва, який виконує всі види рентгенологічних обстежень, встановили в обласному перинатальному центрі. Обладнання придбали за кошти обласного бюджету за майже 5 мільйонів гривень.
Завдяки технічним можливостям апарату обстеження маляток відбувається одразу в реанімаційній палаті.

— Досі ми 5 років домовлялись з іншими закладами, щоб у них обстежувати пацієнтів. За цей апарат будуть вдячні наші мами. Адже, крім новонароджених, ми маємо робити обстеження всім породіллям, які виписуються, — розповіла головний лікар закладу Вікторія ЄНІКЕЄВА.

Нещодавно в хірургічному корпусі обласної клінічної лікарі завдяки підтримці Світового банку відкрили сучасний серцево-судинний центр. Його оснастили ангіографом, УЗД-сканером, тощо.

Водночас бюджетна комісія Рівненської обласної ради затвердила зміни до бюджету, які дозволять у цьому році реконструювати кілька медичних закладів. Зокрема, передбачили кошти на благоустрій території обласної дитячої лікарні, будівництво харчоблоку для протитуберкульозного диспансеру, реконструкцію та утеплення фасаду діагностичного центру. А найголовніше, планують завершити ще один корпус «Рівненського обласного онкологічного диспансеру», який вже роками стоїть недобудований.

В Рівненській обласній лікарні встановлюють нове обладнання