09.03.2018, 16:05

Рівняни скаржаться на тротуар біля Набережного кварталу

Люди обурені плануваням у місті.
Рівнянка Світлана уже скаржилася на облаштування пішохідної зони на вулиці Чорновола, неподалік Набережного кварталу - там виникають незручності через те, що паркуються авто. І через це також зруйнувалася частина бруківки. До того ж, пішохідна зона там невелика, тож доводиться горожанам викручуватися серед авто, які під’їжджають. До того ж під’їзди до кафе та магазини дуже незручні.

Рівнянка розповіла про архітектурні "звершення" на одній із вулиць- Спробуйте зараз вилавірувати по льоду між авто,які їдуть по тротуару. А ви з дитиною у візочку чи ведете бабусю під руку до поліклініки на Драгоманова?!, - обурюється рівнянка Світлана.Як вдалося з’ясувати, це не єдина подібна думка - люди, які живуть поблизу цієї вулиці теж обурені через таке планування.

У рівнян з’являється "полуничний" вогонь на газовій плиті (+ФОТО)


Подібну проблему можуть вирішити:

- Видавалися такі містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Я ще тоді не працював на цій посаді. Вперше чую про ці проблеми. Візьму до уваги, думатиму як вирішити цю проблему, - говорить заступник міського голови Рівного Віталій Герман.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ