Подати
оголошення

24.03.2018, 10:03

Із Рівного в Здолбунів просять везти до кладовища

Здолбунівчанин Назарук Юрій розмістив петицію на ресурсі електронного самоврядування “Розумне місто” петицію з вимогою продовжити кінцеву зупинку маршрутки Рівне - Здобунів.
"Автобусною зупинкою на вулиці Коперника (бiля кладовища) рiдше чи частiше користуються майже всi жителi нашого мiста! А жителi вулиці Драгоманова i прилеглих вулиць - регулярно. Дана зупинка до кiнця не облаштована для пасажирiв, що з одного боку дороги, що з iншого (поставили лише лавочки, немає накриття, урн для смiття). Добре хоч лiхтар вiднедавна горить хоч з одного боку (зi сторони Драгоманова). Сiсти на цих зупинках можна на "острозьку" маршрутку, або так звaну "сiльську". Зi сторони Здовбицi, пiд'їжджаючи до цiєї зупинки, маршрутка розганяється з гiрки (з мосту) i не завжди водієві хочеться "псувати гальма" i зупинятися. Деякi з них взагалi заявляють, що у їхньому маршрутi зупинки немає. Чекати на добросовiсного водiя доводиться iнколи 20-25 хвилин. Добре, якщо погода тепла. А коли дощ, снiг чи скажений вiтер з поля... А стояти доводиться з маленькими дiтьми! Сусiди, з якими доводиться дiлити довгi хвилини очiкування маршрутки, вже давно обговорюють, що було б добре протягнути маршрут Рiвне-Здолбунiв таким чином, щоб початкова/кiнцева зупинка була бiля кладовища. Технiчно зробити це можна, було б бажання!” - наголошує автор петиції.

З 1 квітня подорожчає проїзд у Рівному. І це не жартКрім того, як вдалося з’ясувати, мешканці Здолбунова не проти, щоб на зупинці біля кладовища облаштували накриття:

- Місце зупинки навпроти кладовища продувається з усіх сторін, було б добре, якби на цій зупинці було ще й накриття, чекати на транспорт було б затишніше, - говорить здолбунівчанка Катерина.Петиція набрала сто підписів із ста необхідних.

Рівняни скаржаться на маршрутників

Якщо вирішать “протягнути” зупинку до кладовища, чи потрібно буде платити більше за проїзд, адже дещо збільшиться відстань:

- Потрібно конкретно розраховувати. Вартість перевезення формується за зональним принципом. Якщо зупинка не виходить за певну “зону”, за якою сформованна ціна, то вона і не зросте, наголошу — якщо продовжать зупинку, тоді можна буде говорити конкретно, - говорить Валентин Демчук — президент громадської організації “Союз перевізників України"

Петиція звернена до міської влади Здолбунова.Міські урядники вирішуватимуть, чи продовжити зупинку.
Бесплатка

ПанасюкАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net