30.03.2018, 23:14

Педагог-легенда у 80 ще стає на ковзани

Завдяки своєму хобі 80-річний Вадим Дрига викликав щире захоплення у багатьох жителів Рівного. Літній чоловік регулярно катається на ковзанах у відомому торговому центрі. Причому робить це настільки вправно, що можуть позаздрити навіть молоді спортсмени!
Відео, як дідусь вправно катається на ковзанах, набрало неабиякої популярності у соцмережах. Користувачі захоплено писали, що для спорту ніякий вік не завада. Відео юристки Ліани ДИНОВСЬКОЇ переглянули понад п’ять тисяч людей. Вона ж зазначила, що і сама б у старості так хотіла б виглядати та рухатися.

Спортивний дідусь з Рівного став зіркою соцмереж (+ВІДЕО)
Герой відеоролика виявився відомим у Рівному вчителем. Вадим Гордійович Дрига викладав у спортшколі, останні 30 років працював фізруком у ЗОШ №13. Навіть на пенсії часто до неї навідується.
– У такому солідному віці він себе тримає у неймовірній формі. Це все тому, що добре загартовувався. Грав у хокей, футбол. Досі катається на лижах і ковзанах. Це неймовірно, – каже вчитель фізкультури Олег ПАЛАМАРЧУК.

За плечима Вадим Гордійович носить важкий рюкзак. Там хокейна форма та ковзани. Дідусь одягається і на катку наче оживає. Катається краще за молодих спортсменів.– Щотижня відвідує каток. Постійно у гарній формі, навіть допомагає навчитися кататися, підказує, як правильно тримати рівновагу, – розповіла інструктор з катання Валентина КОНДРЕНКО.

Учитель-легенда: літній дідусь з Рівного вправно катається на ковзанах (відео)


Секрет гарної форми простий. Дідусь каже: треба регулярно давати собі навантаження. І не робити поблажок через вік.

– Усі фізичні навантаження потрібно постійно виконувати. Арсенал великий. Лише завдяки руху будеш почувати себе чудово, — ділиться педагог-легенда Вадим ДРИГА.

На ковзани стає раз на тиждень. В інші дні годину займається з гантелями. І на своєму прикладі каже: довголіття і гарне самопочуття досягаються щоденними вправами.

Більше інформації - в газеті "ОГО". Свіжий номер рівненського інформаційно-рекламного тижневика "ОГО" можна придбати у кіосках та у приватних розповсюджувачів, передплатити, а також прочитати онлайн версію на нашому порталі ОГО.

Щоб прочитати онлайн версію (PDF версію) останнього номера газети "ОГО", перейдіть ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини