04.04.2018, 16:03

Вірянка із храму в Птичі вирушить молитися в Єрусалим

Жінка молитиметься за храм і за мир в Україні.
Як повідомляло ОГО, загострилося міжконфесійне протистояння навколо Свято-Успенського храму у селі Птича Дубенського району.

Близько опівночі у понеділок, 2 квітня, до поліцейські отримали повідомлення, що невідомі особи пошкодили вхідні двері церкви та зайняли її приміщення. Між представниками обох конфесій виник конфлікт, у ході якого тілесні ушкодження отримала 51-річна місцева жителька. Медики у неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забій скроні.

Бій патріархатів у Птичі: стало відомо про першу жертву (+ФОТО)


Як повідомляє Союз православних журналістів, у ніч на Страсну п'ятницю, 6 березня, українські паломники звершать в Єрусалимі хресний хід «Дорогою Господа в молитві про Україну».

Навколо храму на Рівненщині знову загострюється протистояння (+ФОТО)Серед учасників хресного ходу буде й жінка із села Птичі.

«Це така несподівана радість! – сказала Марія, вірянка УПЦ з Птичі. – Хочеться вже ступити босими ногами на Святу землю, помолитися про мир в Україні. Щоб восторжествувало Православ'я і ми могли вільно зайти в свій храм. Я вірю, що коли я приїду з Єрусалима, то наш храм відкриється».
Щасливе Рівне