23.04.2018, 16:43

Прем’єр-міністр Вірменії подав у відставку

Високопосадовець визнав правоту опозиціонерів
"Нікол Пашинян був правий. Я помилявся. У ситуації, що склалася, є декілька рішень, але я не піду жодним з цих шляхів. Це не мій вибір. Я залишаю посаду прем’єр-міністра Вірменії" - йдеться у заяві Саргсяна.

Про це повідомляє видання News.am.

"Рух на вулицях спрямований проти мого врядування. Я виконаю ваші вимоги" - додав він.

Протести в Вірменії: опозиція заявляє про початок "оксамитової революції" (+ВІДЕО)

У понеділок у Вірменії відновилися акції протесту проти прем’єрства Сержа Саргсяна. Сотні громадян вийшли на вулиці Єревану, щоб блокувати вулиці і перекривати руху міського транспорту в рамках оголошеної затриманим поліцією лідером опозиції Ніколом Пашиняном кампанії мирної громадянської непокори.

Прем'єр-міністр Серж Саргсян у суботу закликав опозиційного депутата і організатора протестів Нікола Пашиняна до діалогу.Опозиціонер заявив, що готовий лише обговорювати відставку Прем’єра.

У неділю поліція застосувала спецзасоби для розгону мітингарів. Затримали більше 200 людей. Серед затриманих і троє опозиційних депутатів, в тому числі лідер протестів Нікол Пашинян.

У зв’язку з протестами у Єревані ЄС закликав Вірменію до негайного звільнення усіх затриманих учасників акцій протесту.

Про це повідомляє Європейська правда.

Протести у Єревані почалися у п’ятницю 13 квітня. За три дні, 16 квітня, сталася сутичка, в результаті якої постраждали понад 40 осіб, в основному люди поранилися об колючий дріт або постраждали в тисняві. Поліція застосовувала спецзасоби. Пізніше, 17 квітня, опозиція заявила про почато "оксамитової революції".

Нагадаємо, що Вірменія - парламентська республіка, тож реальна влада належить не президенту, а голові Уряду.
Щасливе Рівне