06.05.2018, 11:10

На Рівненщині двох митників судитимуть за хабарі

Прокуратура області скерувала обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.
Завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою заступника начальника та головного інспектора одного із митних постів Рівненської митниці Державної фіскальної служби України у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднане із вимаганням).

Прокуратура Рівненської області здобула докази того, що працівники митниці налагодили системне одержання коштів від громадян за безперешкодне переміщення на територію України через митний кордон товарів підакцизної групи, уникнення адміністративної відповідальності за перевищення митної норми їх переміщення та конфіскації цих товарів.

Корупційну діяльність працівників митниці викрили та припинили у лютому 2018 року одразу після одержання ними від двох жителів області чергової неправомірної вигоди у сумі 80 дол США та 2200 грн.

На Рівненщині затримали квартирного злодія

Загальна ж сума неправомірної вигоди, яку одержали фігуранти кримінального провадження, склала 11 605 грн.

За ініціативи прокуратури Рівненської області обох працівників Рівненської митниці ухвалами суду відсторонено від займаних посад.

Довідково: вказаний злочин карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ