Подати
оголошення

16.05.2018, 20:20

17 травня у Рівному: календар подій, дні народження, ювілейні дати

ОГО згадує пам’ятні події, видатних людей, вітає з річницею, ювілейною датою, Днем народження та Днем ангела!
Четвер, 17 травня 2018 року, особливий день, адже в Україні відзначають декілька важливих державних, професійних та релігійних свят.

Серед них відносно нове свято, яке відзначається щороку у третій четвер травня, - День вишиванки.

Під егідою ООН у багатьох країнах проводять Всесвітній день інформаційного суспільства (Всесвітній день інформаційної спільноти, The World Information Society Day).

За ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я 17 травня охолошено Всесвітнім днем боротьби з артеріальною гіпертонією.

Професійне свято медиків, які діагностують і лікують захворювання жихальної сиситеми - легенів, бронхів та плеври - День пульмонолога.

17 травня - сороковий день після Світлого Воскресіння Христового. Правоалавні християни відзначають одне з 12 найбільших і найурочистіших церковних свят у році ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЄ. Також віруючі вшановують пам'ять святої мучениці Пелагії і приклоняються до Староруської ікони Божої Матері.

Де на Рівненщині є храми Вознесіння Господнього (+ФОТО, ВІДЕО)

Приймає вітання з днем народження ДУХАНОВ Григорій Юрійович, заступник начальника з економічних питань відділу з питань спільної влвсності територіальних громад та економічного розвитку Рівненської обласної ради.

День ангела за православним іменословом: Антон, Валеріан, Іван, Клим (Климент), Леонтій, Марія, Микита, Микола, Панас (Опанас), Пелагія.

17 травня в історії:
300 років тому (1718) британський юрист Джеймс Пакл запатентував перший у світі кулемет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Святкові та вихідні дні 2018 року
Церковний календар на травень 2018
Свята, пам’ятні та ювілейні дати у травні 2018

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram