03.06.2018, 08:33

Цікаво і колоритно: куди їхати на фестиваль

2018 рік, а особливо літо, буде багатим на культурні події. Отже на Рівненщині буде куди піти та на що подивитися як місцевим жителям, так і приїжджим гостям.
Туристам пропонують унікальні тури, що поєднують в собі традиційний відпочинок та участь у цікавих і видовищних заходах.

У липні на жителів та гостей Рівненщини чекає декілька видовищних фестивалів. Так, 6-7 липня у селі Буща Здолбунівського району відбудеться етно-еко-фестиваль «Буща папороть».

Дійство проходитиме на березі місцевої річки Збитинки, де можна буде побачити та стати учасником унікальних купальських хороводів і танців біля запалених вогнищ. Для туристів підготували цікаві обрядові театралізовані дійства, а також спортивні та розважальні програми в стилі етно. Символом фестивалю є рідкісний вид папороті – гронянка багатороздільна. Її єдине місце розташування саме в околицях села Буща.

6-8 липня в селі Хрінники Демидівського району відбудеться щорічний фестиваль електронної музики «Aqua DJ's Parade та Jeep Fest».Організатори зазначають, фестиваль немає аналогів в західному регіоні. Окрім цілодобової якісної танцювальної музики, у програмі – лазерне світлове шоу, розважальні атракціони, пейнтбол та розіграші. На другий день фесту відбудуться вже традиційні перегони з перешкодами на позашляховиках, квадроциклах та мотоциклах. Це змагання носить гучну назву – «Jeep Fest».

З 13 по 15 липня історичне Дубно перетвориться на центр нестримного драйву. Для фанатів справжнього року три дні звучатиме Рок-фестиваль «Тарас Бульба»

Щоб потрапити на головну сцену фестивалю, між собою змагалися сотні металістів і рокерів з різних куточків України і не тільки. На гостей чекає більше 50 гуртів різножанрової направленості, серед яких – «Kozak System», Христина Соловій, «Cry Excess», «Тінь Сонця», Karna», «Morphine Suffering», «Фіолет». Організатори підготували цікаві конкурси, літературну сцену, цікаві арт-локації та дитячу зону для найменших.


29 липня – єдиний на Рівненщині дитячий фестиваль туристичного спрямування «Новомалинська Любава» (село Новомалин Острозького району).Для найменших мандрівників підготували арт-локації, майстер-класи та ігри. Гості свята зможуть взяти участь у сімейних програмах активного відпочинку, долучитися до командної роботи в програмі «Проектний табір». У програмі заходу також українська традиційна кухня, виставки майстрів ужиткового мистецтва, водний відпочинок на байдарках та етнодискотека.

Культурною подією серпня стане Міжнародний фестиваль «Art Jazz Corporation», що відбудеться у Рівному.Це один із найвідоміших джазових фестивалів в Україні. Він розпочав свою історію у 2007 році та став музичною візитівкою Волині. «Art Jazz Cooperation» - унікальний мистецький проект, поєднання різноманітних жанрів мистецтва в темі джазу: музика, фотографія, живопис, хореографія тощо. Складові фестивальної програми постійно змінюються, аби зробити її якомога цікавішою для відвідувачів.

За матеріалами Рівненська обласна державна адміністрація
Щасливе Рівне