Вступ 2018. Хто з абітурієнтів має право на сільський коефіцієнт
Він дорівнюватиме 1,02. На нього буде домножуватись конкурсний бал учасника ЗНО.
Для вступників із сіл на аграрні спеціальності коефіцієнт становить 1,05.
Однак сільський коефіцієнт НЕ поширюється на селища міського типу (смт).
Міністерство освіти та науки звернулося до місцевих органів управління освітою з проханням верифікувати списки шкіл, розташованих на території сіл. Інформацію про них розміщено на сайті Мон у розділі "Вступна кампанія-2018". Відповідний лист 30 травня 2018 року був надісланий в усі департаменти та управління освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій.
Верифікація списків потрібна для того, щоб під час вступної кампанії можна було перевірити правомірність використання вступником сільського коефіцієнту. Результати перевірки або інформацію про зміни органи управління освітою мають надіслати до 15 червня на адресу директорату вищої освіти і освіти дорослих.
Після уточнення переліки будуть підвантажені в ЄДЕБО і в електронних кабінетах випускників таких шкіл автоматично з’являтиметься повідомлення про можливість застосування сільського коефіцієнту.
Також вступникові потрібно буде завантажити в кабінет довідку про реєстрацію в сільській місцевості встановленого зразка. (Додаток №13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 ).
Про це повідомляє Урядовий портал.
Нагадаємо, у 2017 році Міносвіти вирішило повернути пільги абітурієнтам зі села і вступникам до провінційних вишів. Сільський коефіцієнт (СК) дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах не менше двох років до дня завершення подання заяв про вступ та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу (1,05 – для спеціальностей галузі знань 20 "Аграрні науки та продовольство"), та 1,00 в інших випадках.

життя, абітурієнт, вступ 2018, сільський коефіцієнт, Міносвіти, МОН
Рецепт ранкової піци, яка готується за 15 хвилин

Хочете розпочати день смачно та незвично? Спробуйте приготувати піцу на сніданок! Простий рецепт ранкової піци не забере багато часу, зате зарядить енергією на цілий день.
переглядів: 345
На Житомирщині після вибуху відновили рух міжнародною трасою

Увечері 2 липня в селі Березина, що неподалік Житомира, прогримів потужний вибух. За попередніми даними, вибух стався на території одного з промислових об’єктів, і спричинив масштабні руйнування.
переглядів: 362
3 липня: день ангела, історичні події та народні прикмети

Сьогодні, 3 липня, віряни вшановують святого мученика Якинта та священномученика Мефодія Патарського. Ці святі відомі своєю стійкістю у вірі та глибокою богословською мудрістю.
переглядів: 369
Спортивні журналісти Рівного назвали улюблених та недооцінених гравців “Вереса”

Рівненський клуб “Верес” називають одним з наймедійніших у сучасному футболі. Адже навіть у паузі знову і знову змушує про себе говорити. Іноді скандалами, іноді трансферами, а іноді...
переглядів: 616
Через півроку після загибелі: Рівне прощатиметься із загиблим на Харківщині Героєм Антоном Головатюком

Завтра, 3 липня, місто Рівне та вся громада віддадуть останню шану полеглому захиснику України, солдату Антону Головатюку.
переглядів: 580