22.06.2018, 18:07

Куди звертатися рівнянам при виявленні небезпечних предметів [+ПОРАДИ]

У середу, 20 червня, о 15:45 група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області знешкодила одну мінометну міну 82 мм. та 20 патронів калібром 7,62 мм. часів Другої світової війни
Небезпечні знахідки виявили о 12:50 у Здолбунові по вул. Фабрична, 1, на території приватного хлібоприймального підприємства "Традекс АРІ-АГРІ" під час проведення земляних робіт.Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

У Рівному депутат обласної ради ледь не згорів у пожежі [+Фото]

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.
Щасливе Рівне