06.07.2018, 17:34

«Інтер» покаже новий серіал українського виробництва

У неділю, 8 липня, о 18:00 телеканал «Інтер» покаже прем'єру 4-серійної детективної мелодрами «Фатальна пісня». Телеглядачів чекає заплутана кіноістория, героям якої належить розгадати таємницю забутої мелодії і зупинити низку загадкових вбивств.
У головних ролях – Марія Буравльова, Жанна Еппле, Микита Салопін і Михайло Грицик. Режисер картини – Олександр Басаєв («Інша жінка», «Рідкісна група крові», «Будинок з сюрпризом»). Виробництво – «Компанія Майбутнє» (Україна).


Детективна мелодрама «Фатальна пісня» – це історія про талановиту дівчину-реставратора Леру Мілову, яка занадто гостро сприймає фальш, як в звучанні музичних інструментів, так і в особистому житті, тому відмовляється від майбутнього весілля. У місті, де вона живе, відбуваються загадкові вбивства жінок. Поруч із загиблими завжди знаходять уламки однієї і тієї ж музичної платівки, і саме Лера може розгадати, що за напівзабута мелодія на ній записана.«В основу сценарію телесеріалу «Фатальна пісня» покладено реальну історію пісні «Похмура неділя», написану угорським композитором Рідше Шерешев, – розповідає Ольга Неверко, продюсер серіалу. – Ця композиція в 30-і роки минулого століття стала міжнародним хітом і увійшла в історію як пісня самогубців: прослухавши її, молоді жінки йшли з життя. В руках у кожної знаходили ноти, а все трагедії відбувалися виключно по неділях. Кримінальна лінія телесеріалу побудована на тому, що маніяк, знаючи історію «Похмурої неділі» у виконанні Петра Лещенко, здійснює ряд вбивств молодих жінок, зовні схожих на дружину, яка його кинула».Головні ролі в картині виконали відомі актори: Марія Буравльова, Жанна Еппле, Микита Салопін і Михайло Грицик. На глядачів чекає багато сюрпризів. Наприклад, актриса Жанна Еппле («Євлампія Романова», «Бальзаківський вік, або Всі чоловіки сво ...») зіграла вчительку музики, якій необхідно підібрати мелодію до пісні «Похмура неділя». Спеціально для цієї ролі Еппле навчилася грати на фортепіано. Також актриса для створення образу творчої жінки змінила імідж і стала блондинкою.Зйомки «Фатальної історії» проходили в Одесі в листопаді 2016 року, в сезон дощів і опалого листя. Гарну натуру знайшли на території Одеського ботанічного саду.Крім того, знімальна група зіткнулася з ще однією трудністю – вразливістю акторів. Під час зйомок вони відмовлялися брати участь в сценах з вбивствами. Згідно акторським забобонам, якщо зіграти смерть на екрані або на сцені – подібне може повторитися і в житті. Тому «трупи» довелося зображати членам знімальної групи. Вони виявилися не боязкими, до того ж знали: щоб уникнути неприємних наслідків, потрібно всього лише домовитися з оператором, щоб після команди «Стоп! Знято!» він не вимикав камеру, адже якщо «померлий» подивиться в об'єктив, посміхнеться і покаже язика, з ним нічого поганого не станеться.Чи вдасться головній героїні серіалу розгадати таємницю вбивств і зустріти свою справжню любов? Дивіться вже цієї неділі, 8 липня, о 18:00 на телеканалі «Інтер».
Щасливе Рівне