Олександр Усик спробує зібрати всі боксерські нагороди світу
Бій за звання абсолютного чемпіона світу пройде в Москві на арені СК «Олімпійський».

Росіянин вже визнав, що Олександр Усик – найнебезпечніший для нього суперник. «Усик олімпійський чемпіон, в професіоналах не програв жодного бою, чемпіон світу за двома версіями. На даному етапі моєї кар'єри це найнебезпечніший і найсерйозніший суперник», – сказав Гассієв.
Перед самим початком бою, о 20:30, «Інтер» покаже прем'єру документального проекту власного виробництва телеканалу – «Фаворит». Він присвячений участі Олександра Усика в турнірі Всесвітньої боксерської суперсерії. Ця історія охоплює рік життя українського боксера: з моменту початку його участі в WBSS і аж до фінального поєдинку з Муратом Гассієвим. Глядачі дізнаються, яким був цей час для Олександра: про тренування Усика, отриманих травмах, а також боях, які він провів у статусі явного фаворита.

Не пропустіть бій, вболівайте за Олександра Усика на «Інтері» 21 липня о 21:20

$30 000 за немовля: на Сумщині мати намагалася продати дитину

На Сумщині поліція затримала матір, яка намагалася продати свою новонароджену дитину за $30 000
переглядів: 334
На тлі попередження США про атаку на Київ росія закрила повітряного простору над "Капустіним Яром"

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві випустило термінове попередження для своїх громадян, які перебувають в Україні, щодо високої ймовірності значної повітряної атаки на столицю та Київську область протягом найближчих кількох днів.
переглядів: 278
СБУ вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави

Служба безпеки вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка здійснювала шпигунську діяльність на шкоду нашій державі.
переглядів: 443
Новим Папою Римським став кардинал зі США

Новим Папою Римським після Франциска став Роберт Френсіс Прево.
переглядів: 556
Завтра Рівне попрощається з Героєм — Романом Галаном

Роман народився 27 березня 1992 року в місті Рівне. Навчався у школі №18, а згодом здобував фах у Квасилівському інженерно-технологічному професійному коледжі. Працював у сфері будівництва.
переглядів: 482