24.07.2018, 15:09

У Рівному відкрили центр з надання послуг європейського зразка

Сучасний центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «Open Space» урочисто відкрили у Рівному у вівторок, 24 липня. Він працюватиме на базі Рівненського міського відділу ДРАЦС.
Участь в офіційній церемонії відкриття взяли заступник Міністра юстиції Іванна Смачило, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко, начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко.В офісі «OpenSpace» надаватимуть 12 найбільш популярних послуг відділу реєстрації актів цивільного стану. Це, зокрема, реєстрація народження дитини, подача документів для одруження, зміна імені, повторна видача документів та інші.

– Послуги у сфері ДРАЦС стали ще більш доступними для жителів Рівного. Адже у новому центрі можна без черг, швидко та зручно отримати 12 послуг. А саме - свідоцтво про народження малюка, зміна імені, шлюб чи його розірвання, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

Роботу нової системи під час відкриття особисто перевірила заступник Міністра юстиції Іванна Смачило.

– Завдання Мін’юсту – забезпечити громадян новою якістю сервісів у сфері юстиції. Сьогодні ми це робимо у напрямку реєстрації актів цивільного стану. Для команди Мін’юсту важливо, щоб люди максимально швидко, просто і зручно отримувати необхідні їм послуги, щоб якісний державний сервіс ставав ближчим для людей, – наголосила Іванна Смачило.

Зручні та доступні центри з наданням людям послуг ДРАЦС Міністерство юстиції планує відкрити в усіх регіонах України.

Також нагадаємо, що отримати послуги ДРАЦС можна без відвідування відділів в режимі онлайн. Для цього достатньо зайти на «Онлайн будинок юстиції» за адресою https://online.minjust.gov.ua і замовити потрібну послугу.

За матеріалами прес-служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.