26.07.2018, 16:06

Зарплатні борги поволі, але скорочуються

43,3 млн.грн. – така сума заборгованості із заробітної плати склалася на Рівненщині станом на 1 липня. Левова частка боргу – а це 43,1 млн.грн. - за економічно активними підприємствами.
Понад 42 млн.грн. від цієї суми винні своїм працівникам підприємства Рівного. Про це йшлося під час колегії обласної державної адміністрації, участь в якій взяли і керівники обласної ради.

За інформацією департаменту соціального захисту населення ОДА, лідирують у невтішному рейтингу ПрАТ «Рівнеазот» та ДП «Рівненський авторемонтний завод». Водночас хімічний гігант поволі гасить борги перед своїми працівниками.Так, за інформацією департаменту, сума боргу від початку року скоротилася на 12,7 млн.грн. - переважно за рахунок скорочення зарплатних боргів на «Рівнеазоті». Для вирішення питання щодо погашення заборгованості в області створили тимчасові комісії, які заслухали 382 керівників підприємств, котрі винні своїм працівникам зароблене.

Працюють з боржниками і фахівці Управління Держпраці в Рівненській області, які склали низку актів щодо зафіксованих порушень, 4 протоколи передали до суду. Загалом, за інформацією управління, в результаті перевірок на підприємства-боржників наклали штрафні санкції на суму у понад 78 тис.грн.

Джерело - Рівненська обласна рада

Щасливе Рівне