Ми у Facebook
30.07.2018, 17:07

Росіяни протестують проти підвищення пенсійного віку

Фото vgolos.com.ua.

Протести відбуваються у багатьох російських містах.
Затриманих під час мітингу проти підвищення пенсійного віку в Росії,який проходив 29 липня в Москві, відпустили з відділення поліції. Про це повідомляє правозахисний портал «ОВД-Инфо».

Росія обрала нову тактику блокування в Азовському морі

На ведучого акції Михайла Чичкова і координатора московського штабу Навального Олега Степанова склали протоколи про порушення правил проведення акції.

Протокол отримав і затриманий активіст, у якого на плакаті поряд з прізвищем президента Росії Володимира Путіна було нецензурне слово.

Голову Лібертаріанської партії Сергія Бойка звинуватили в порушенні правил організації мітингу. Журналіста Sota.Vision Івана Єгорова відпустили без протоколу.

В Росії ув’язнили ще одного рівнянина

У мітингу взяли участь від двох з половиною до шести тисяч учасників. Серед них були члени Лібертаріанської партії Росії, партій «Яблуко» і «Демократичний вибір», руху «Відкрита Росія», анархістських, феміністських і націоналістичних рухів, а також прихильники опозиціонера Олексія Навального.

Проект закону, який вже пройшов перше читання у нижній палаті російського парламенту, Держдуми, передбачає, що пенсійна реформа в Росії почнеться з січня наступного року. До кінця її терміну пенсійний вік для чоловіків буде встановлений на рівні 65 років, а для жінок – 63 років. На даний час вік виходу на пенсію в Росії для чоловіків становить 60 років, для жінок – 55 років.

Плани уряду викликали протести в багатьох містах Росії.

Про це повідомляє Радіо Свобода, radiosvoboda.org.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини