13.08.2018, 13:21

На «Прямому» каналі починається новий сезон ток-шоу

Фото надане "Прямим" каналом

14 нових ток-шоу про кримінал і щоденну безпеку, права споживачів, відносини молодого і старшого поколінь з'явиться на українському телебаченні цієї осені.
«У глядачів є інтерес до цього жанру», – розповів Олексій Семенов, генеральний продюсер телеканалу «Прямий».

Телеканал працює над двома напрямками. «Це суспільно-політичне мовлення, яке буде йти з понеділка до п'ятниці в досить щільному обсязі. І більш розважальне, соціальне – у вихідні», – сказав керівник телеканалу «Прямий».

У будні протягом дня в ефір виходитимуть три ток-шоу. Це буде програма «Полудень» з Юлією Литвиненко, а ввечері – програма «Ситуація» з Тарасом Березовцем і Мариною Леончук, а також «Прямий ефір» зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.

У п'ятницю буде виходити велике ток-шоу з Матвієм Ганапольським – «Ехо України». Відомий журналіст продовжить робити щоденний формат програми і буде спілкуватися з глядачами в ефірі, як і раніше.

Запускається соціальний проект про взаємини двох поколінь. Це ток-шоу «18 мінус», яке вестимуть Матвій Ганапольський і його дочка Катя Шенгелія.

Фото надане "Прямим" каналом
Фото надане "Прямим" каналом


Також буде ток-шоу для дорослих людей, яке називається «18 плюс». Його вестимуть Сергій Лойко і Алла Тулинська.

Фото надане "Прямим" каналом
Фото надане "Прямим" каналом


На «Прямому» протягом тижня виходитиме програма і велике підсумкове ток-шоу «Споживач» з Максимом Несмеяновим. Міжнародна політика в світі та в Україні буде обговорюватися в ток-шоу «The week» з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим. Кримінальна тематика, яка щодня висвітлюється в програмі «Кримінал», у вихідні буде обговорюватися в форматі ток-шоу, яке вестимуть Катерина Трушик та Слава Варда. Також з'явиться ток-шоу «Слова і музика» з ведучими Дмитром Клімашенко та Іриною Ратушною. До них у студію будуть приходити популярні виконавці і групи, програмні директори різних радіостанцій.

Фото надане "Прямим" каналом
Фото надане "Прямим" каналом


«В результаті у нас 14 нових проектів. Старт сезону залежить від того, коли приїде все необхідне обладнання і коли ми побудуємо студію і проведемо всі тракти. Думаю, що це буде середина вересня», – сказав генеральний продюсер «Прямого» Олексій Семенов.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ