17.08.2018, 14:30

Український хакер написав програму, яка обкрадала власників біткоїнів

Фото npu.gov.ua

Своє творіння він розповсюджував серед подібних собі.
Працівники Київського управління Департаменту кіберполіції Національної поліції України задокументували протиправну діяльність 23-річного чоловіка, який розробив та поширював шкідливе програмне забезпечення. Розроблена ним програма дозволяла її власнику отримувати несанкціонований доступ до захищених системами логічного захисту Інтернет-ресурсів. Відтак, її користувач отримував доступи до ігрових та криптобіржових акаунтів, після чого спустошував рахунки учасників криптовалютних бірж.

На Рівненщині упіймали 20-річного хакера


Фото npu.gov.ua.
Фото npu.gov.ua.


У місті Кропивницький, за місцем проживання хакера, поліцейські провели санкціонований обшук. У ході обшуку вилучили комп’ютерну техніку, мобільний телефон та флеш-накопичувачі. Усю техніку направлено на експертизу.

Хакери з території Росії атакували важливе українське підприємство

За даним фактом триває досудове розслідування за ч.2 ст.361 (незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж) КК України. Після отримання результатів експертиз встановлять кількість потерпілих від дій зловмисника, а також вирішать питання щодо оголошення правопорушнику підозри. Йому загрожує до шести років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Фото npu.gov.ua
Фото npu.gov.ua


Департамент кіберполіції Національної поліції України.

За повідомленням офіційного сайту Національної поліції, npu.gov.ua.