18.08.2018, 20:20

19 серпня у Рівному: календар подій, дні народження, ювілейні дати

ОГО згадує пам’ятні події, видатних людей, вітає з річницею, ювілейною датою, Днем народження та Днем ангела!
На неділю, 19 серпня 2018 року, припадає багато свят - і релігійних, і традиційних, і професійних.

Цього дня і Україні відзначають одне з найбільших 12 церковних свят у році - Преображення Господнє (Другий Спас, Великий Спас, у народі - Яблучний Спас).

Яблучний Спас: як зібрати кошик

Професійне свято всіх бджолярів - День пасічника України.

Всесвітній день гуманітарної допомоги (World Humanitarian Day).

Всесвітній день фотографії (World Photography Day). Саме 19 серпня 1839 року уряд Франції викупив у французького художника, хіміка та винахідника Луї Даґера патент на винайдення методу отримання відбитка (даґеротипа) й оголосив світові про цей винахід.

19 серпня у селищі Млинів відбудеться свято меду “Медові гостини”. На кожного з гостей чекатимуть смачні частування, цікаві виставки народних умільців та медоварів, святковий концерт від млинівчан та гостей із сусідніх районів.

У Рівному в неділю в центрі міста біля стадіону "Авангард" другий день фестивалить традиційний "Бульба-фест". У програмі – концерти, перегляди фільмів та колекцій одягу, майстер-класи та смачні страви. Гість фестивалю – популярний гурт "Без обмежень". Вхід вільний.

Вітаємо з днем народження відому рівненську адвокатку, громадську активістку, засновницю ГО "Автомайдан Рівне" та ГО "Автомайдан Одеса", волонтерку МУРАВСЬКУ Оксану Олександрівну!

Триває Успінський піст або Спасівка (триває з 14 до 27 серпня включно). На Преображення Господнє за Церковним уставом дозволяється риба.

Сонник. Якщо сниться яблуко


Прикмети дня: Прийшов Спас — пішло літо від нас. Сухий день на Спаса віщує суху осінь, дощовий ранок — мокру осінь, ясне небо — сувору зиму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
18 серпня у Рівному: календар подій, дні народження, ювілейні дати
Свята, пам’ятні та ювілейні дати у серпні 2018
Церковний календар на серпень 2018
Святкові та вихідні дні 2018 року

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram