Чи розсилають суди повістки?
Кореспондент ОГО отримав відповіді з усіх місцевих загальних судів Рівненської області.
Хто повинен вирішити, коли в області пільговикам даватимуть гроші на проїзд
Якщо узагальнити отриману інформацію, то можна зазначити, що процесуальними законами вимог щодо обов’язкового надіслання повістки про виклик виключно поштою не встановлено.
Варто зазначити, що згідно із статтею 125 Цивільного процесуального кодексу України та статтею 135 Кримінально процесуального кодексу України до суду викликають судовими повістками.
Викликати до суду можуть кількома способами. Вислати судову повістку рекомендованим повідомлення через пошту. Або, навіть «смскою» на мобільний телефон (за умови, якщо є відповідна заява учасника процесу. Цю заяву можна заповнити безпосередньо в суді чи роздрукувати та заповнити форму, яка є на офіційному веб-порталі судової влади України).
Яка доля відомого будинку за театром у Рівному
У разі, коли перебування учасників судового процесу невідоме, то виклик до суду може здійснюватися і як оголошення на сайті суду. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.
Взагалі судову повістку можуть направити, використавши інші засоби зв’язку з підтвердження про таке повідомлення. Це може бути і електронна пошта, і телеграма, і телефонограма і засоби факсимільного зв’язку.
Варто зазначити, що у період з 7 серпня 2017 року по 13 серпня 2018 року правосуддя у Гощанському районному суді не здійснюється, оскільки немає повноважних для цього суддів. Тож і до Гощанського районного суду протягом цього періоду не викликали.

Кінезіотерапія в Україні: ефективне відновлення рухливості та життя без болю

Багато людей стикається з проблемами опорно-рухового апарату. Малорухливий спосіб життя, тривале сидіння за комп’ютером, важкі фізичні навантаження або травми — усе це може спричинити біль у спині, суглобах та загальне погіршення якості життя.
переглядів: 59
Чи дійсні ламіновані документи: офіційне роз’яснення

Нерідко українці, прагнучи зберегти свої документи в належному стані, вдаються до їх ламінування. Особливо це стосується таких важливих документів, як свідоцтва про народження, шлюб чи зміну імені. Проте виникає закономірне питання: чи не втрачає документ чинності після ламінування?
переглядів: 358
Державна програма протезування: добірка корисних матеріалів і посилань

Міністерство соціальної політики України підготувало добірку актуальних матеріалів, що допоможуть зорієнтуватися у питаннях забезпечення засобами реабілітації в межах державної програми.
переглядів: 374
Значення пожежної безпеки в сучасному суспільстві
Пожежна безпека — це критично важливий елемент захисту життя та майна в будь-якій сфері діяльності: від житлових будинків до великих промислових підприємств. Сучасна урбанізація, щільність забудови, насиченість приміщень технікою й електрообладнанням створюють додаткові ризики виникнення пожеж. Невеликі порушення правил експлуатації електромережі, коротке замикання або несправність побутової техніки можуть призвести до небезпечних наслідків за лічені хвилини.
переглядів: 55
Загубився номерний знак: що робити?

Втрата номерного знака — ситуація, з якою може зіткнутися кожен водій, особливо в період негоди, коли під час сильних дощів номер може просто відірватися від автомобіля. Утім, не варто хвилюватися — відновити номерний знак нескладно. Розповідаємо, як це зробити швидко та без зайвих труднощів.
переглядів: 363