Лічильники тепла можна встановлювати і в старих будинках
"Відтепер українці можуть самостійно обирати оптимальну систему індивідуального обліку тепла. Це можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником. На уряді прийняли важливу постанову, якою затвердили відповідний порядок", - зазначив у своєму дописі Зубко.
На яких вулицях у Рівному безкоштовно замінять лічильники (+ПЕРЕЛІК)
Обрати оптимальну систему індивідуального обліку можна у разі, якщо є технічна можливість інженерних систем у будинку.
Чи потрібен дозвіл від “Рівнеобленерго”, якщо встановлювати вдома бойлер
За словами Геннадія Зубка, раніше індивідуальний (поквартирний) облік був доступний лише для мешканців будинків з горизонтальною системою опалення. Мешканці старих будинків, де відсутня технічна можливість встановити індивідуальний лічильник, сплачували за обсяг тепла, яке споживала вся будівля за комерційним будинковим вузлом. Плата ділилась пропорційно площі на всіх. І всі платили однаково.
Власники квартир, які встановлять квартирні лічильники (при горизонтальній розводці інженерних мереж у будинку) або прилади-розподілювачі на опалювальні прилади (при вертикальній розводці) зможуть регулювати температуру у своїх помешканнях, економити тепло і платити виключно за власним лічильником.
"Доплата буде лише за обігрів загальних місць користування та допоміжних приміщень відповідно до площі їх квартири", - додав Зубко.
Цю постанову була ухвалена у рамках імплементації закону "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання".
Раніше повідомлялося, що державне агентство з енергоефективності й енергозбереження має намір виключити надання компенсації за програмою стимулювання енергоефективних заходів для жителів окремих квартир у багатоквартирних будинках.
Про це повідомляє Економічна правда, epravda.com.ua

дозвіл, встановлення, тепло, лічильники тепла, уряд, Cпоживач
Рівненський театр ляльок запрошує на затишні вистави у квітні

Рівненський академічний обласний театр ляльок анонсував свій репертуар на найближчі дні квітня, запрошуючи маленьких та дорослих глядачів на цікаві та повчальні вистави. Театр продовжує працювати, забезпечуючи безпеку своїх відвідувачів під час повітряних тривог завдяки виставам на сцені в укритті.
переглядів: 65
Кінезіотерапія в Україні: ефективне відновлення рухливості та життя без болю

Багато людей стикається з проблемами опорно-рухового апарату. Малорухливий спосіб життя, тривале сидіння за комп’ютером, важкі фізичні навантаження або травми — усе це може спричинити біль у спині, суглобах та загальне погіршення якості життя.
переглядів: 130
Чи дійсні ламіновані документи: офіційне роз’яснення

Нерідко українці, прагнучи зберегти свої документи в належному стані, вдаються до їх ламінування. Особливо це стосується таких важливих документів, як свідоцтва про народження, шлюб чи зміну імені. Проте виникає закономірне питання: чи не втрачає документ чинності після ламінування?
переглядів: 367
Державна програма протезування: добірка корисних матеріалів і посилань

Міністерство соціальної політики України підготувало добірку актуальних матеріалів, що допоможуть зорієнтуватися у питаннях забезпечення засобами реабілітації в межах державної програми.
переглядів: 383
Значення пожежної безпеки в сучасному суспільстві
Пожежна безпека — це критично важливий елемент захисту життя та майна в будь-якій сфері діяльності: від житлових будинків до великих промислових підприємств. Сучасна урбанізація, щільність забудови, насиченість приміщень технікою й електрообладнанням створюють додаткові ризики виникнення пожеж. Невеликі порушення правил експлуатації електромережі, коротке замикання або несправність побутової техніки можуть призвести до небезпечних наслідків за лічені хвилини.
переглядів: 96