23.10.2018, 08:43

Рівнян запрошують на діалог з історією

За кілька днів у місті відбудеться зустріч з письменниками.
Книгарня «Є» та видавництво “Навчальна книга Богдан” запрошують на зустріч із письменниками Юрієм Камаєвим та Сергієм Синюком та розмову на тему: історичний роман від літописів до архівів СБУ . Зустріч відбудеться 26 жовтня. Початок – о 18.30.Чи актуальні історичні романи у сучасній літературі? Яким чином автори працюють із історичною основою своїх творів? Та як вдається зробити такий твір цікавим для читача. Пропонуємо про це все дізнатись безпосередньо від тих, хто має справу з історичним жанром. А саме Юрієм Камаєвим та Сергієм Синюком.

Як не тільки усе встигнути, але й мати час для життя (+ФОТО)

Роман «Обруч» — своєрідний творчий коментар відомого краєзнавця С. Синюка до літописних звісток про життя Волинського Тернопілля у княжу добу. Добу жорстоких усобиць — високого милосердя, кривавої байдужості — і впертої любові...

Книга Ю.Камаєва — свого роду кишенькова енциклопедія визвольних змагань українців у ХХ столітті. Проте справжню цінність роману становлять не відомості про кількість ґудзиків на мундирі українського авіатора 1919 року, а промовисті свідчення про те, як «простий тутейший дядько стає бійцем», озброєний гурт — армією, а місцеве населення — нацією.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.